Jesteśmy jedyną firmą która gwarantuje montaż okien i drzwi w 7 dniu
Jesteśmy jedyną firmą która gwarantuje montaż okien i drzwi w 7 dniu

“All in one design” – nowa definicja stylu okien i drzwi

Premiera estetycznej linii produktów “All in one design”

Opracowana z myślą o klientach o najbardziej wyszukanych gustach oraz o tych, którzy projektując dom zwracają uwagę na każdy, nawet najdrobniejszy detal. Estetyczna linia produktów „All in one design” to nie tylko oszczędność czasu potrzebnego na wybór stolarki, ale przede wszystkim gwarancja harmonijnego wyglądu okien, drzwi, bram i rolet. To również pewność całkowitej zgodności technologicznej oraz wygody, jaką bez wątpienia jest możliwość zamówienia wszystkich elementów stolarki u jednego producenta. Rozwiązania „All in one design” oferujemy zarówno w stolarce PCV, jak i aluminiowej, dostosowując się do potrzeb klienta.

Wśród przygotowanych przez nas kompozycji znajdują się zarówno te, bardziej stonowane, polecane do budownictwa tradycyjnego jak i te wyróżniające się kolorami i zdobieniami, które idealnie sprawdzą się w nowoczesnej architekturze.

Nazwy poszczególnych kompozycji nieprzypadkowo nawiązują do nazw włoskich miast. Włosi, znani są bowiem nie tylko ze swojego mocnego temperamentu, ale również z zamiłowania do sztuki i mody oraz nadzwyczajnego wyczucia estetyki. Linia produktów „All in one design” to natomiast najmodniejsze kolory, odważne połączenia materiałów i zdobień. To także najwyższa jakość wykonania i możliwość wyboru produktu. Klient wybiera system okienny, roletę, typ drzwi oraz bramę, a ich aranżację pozostawia w naszych rękach. Sięgając po produkty z linii „All in one design” mogą być Państwo pewni, że elewacja po montażu stolarki zyska spójny, „skrojony na miarę” Państwa oczekiwań, wizerunek.

Zaprezentowane kompozycje można modyfikować. Na życzenie klienta, stolarka może przybrać dowolnie wybrany kolor z naszej oferty.