Bestsellery wśród drzwi Porta – poznaj je !

promoted_2b0f356fa7372afc5afd534bc9dcffd2

W standardowej ofercie Porta jest ponad 100 kolorów w więcej niż 400 modelach drzwi, uzupełnionych o tysiące modnych odcieni z palety RAL i NCS w ramach rozwiązań kontraktowych, dzięki temu wybór drzwi może być naprawdę łatwy i przyjemny.  Są jednak modele, które szczególnie cieszą się szczególną popularnością. Warto je poznać – może właśnie wśród nich znajdziesz swoje wymarzone drzwi?

Porta VECTOR Premium (cena skrzydła 490,77 PLN)

Linia Porta VECTOR Premium cieszy się dużą popularnością wśród miłośników nowoczesnych wnętrz. Jeżeli jesteś jednym z nich, to kolekcja przeznaczona jest dla Ciebie. Porta VECTOR podkreśli minimalistyczny styl Twojego domu. Dzięki nieskończonej możliwości frezowania, można nadać wyjątkowego charakteru pomieszczeniu i sprawić, aby wyglądało ono modnie i z klasą.

PortaPRIME_ral9003_oscLevel20_arn_Porta_RN2_4000pix

Dodatkowo od października dostępna jest dedykowana dla tej kolekcji nowa farba Premium Biała, która sprawia, że powierzchnia jest wyjątkowo gładka i idealnie pokryta. Dzięki grubszej powłoce lakierowania jakość drzwi jest naprawdę wysoka, a dodatkowo nowa folia finisz sprawia, że kolor jest perfekcyjnie dopasowany do ościeżnicy.

Porta KONCEPT (cena skrzydła od 589,17 PLN)

Porta KONCEPT to model, która łączy klasykę z nowoczesnym wykończeniem. Drzwi z tej kolekcji mają ponadczasowe wzornictwo. Charakteryzuje je prostota, dzięki której wpasują się praktycznie w każde wnętrze. Dominującą rolę w konstrukcji skrzydła grają elementy drewniane. Uroku dodają im subtelne przeszklenia dostępne w różnych opcjach. Porta KONCEPT jest jednocześnie prostym i eleganckim rozwiązaniem. Największą popularnością cieszy się kolor Dąb Szkarłatny – jest to dosyć ciemna i ciepła barwa. Sprawia, że pomieszczenie nabierze klasycznego, naturalnego wyglądu.

Koncept

Porta GRANDE (cena skrzydła 970,47 PLN)

Synonimem nowoczesności i subtelnej elegancji są drzwi z kolekcji Porta GRANDE. Poprzeczne belki przełamują linię i sprawiają, że drzwi wyglądają wyjątkowo. Ogromny wybór barw w tej kolekcji pozwala puścić wodze fantazji podczas aranżacji wnętrza, lub wybrać klasyczną biel, dzięki której optycznie powiększysz przestrzeń. Drzwi możesz również dopasować kolorystycznie do swojego pomieszczenia w zależności od nastroju i upodobań.

Grande

Porta LINE (cena skrzydła od 453, 87 PLN)

Gdy lubisz łączyć tradycję z nowoczesnymi trendami, seria Porta LINE jest dla Ciebie. Uroku drzwiom z tej kolekcji nadają subtelne, wkomponowane w skrzydło aluminiowe intarsje. Dodają elegancji zarówno domowemu, jak i biurowemu wnętrzu. Podobnie, jak w przypadku modelu Porta KONCEPT, najczęściej wybierane są drzwi w kolorze Dąb Szkarłatny.Line