Jesteśmy jedyną firmą która gwarantuje montaż okien i drzwi w 7 dniu
Jesteśmy jedyną firmą która gwarantuje montaż okien i drzwi w 7 dniu

Bramy segmentowe Infinity Design – Zobacz bramę garażową nowej generacji

Brama segmentowa Infinity Design- zobacz prezentację !

Wykonane z najwyższej klasy komponentów, wyposażone w niezawodny system mocowań i zabezpieczeń. Bramy z naszej oferty posiadają obustronne zabezpieczenie przeciwkorozyjne, dzięki czemu zachowują swój wygląd i właściwości użytkowe przez długie lata. Wykorzystane technologie sprężynowe sprawiają, że brama idealnie wpasuje się w każdy otwór garażowy.

Bramy Infinity Design Premium, w których zostały zastosowane sprężyny skrętne są uniwersalnym rozwiązaniem dla każdego domu. Dzięki możliwości umiejscowienia sprężyn w jednej z dwóch pozycji (z przodu lub z tyłu bramy), możliwe jest dostosowanie mechanizmu do nietypowych otworów garażowych niezależnie od wielkości nadproża.

Panele bramowe firmy Hoesch (grupa Thyssen) zostały wyposażone w patentowe zabezpieczenie przed zgnieceniem palców. Cechują się doskonałą termoizolacją i odpornością na warunki zewnętrzne, w tym korozję (dzięki powłoce ZM EcoProtect). Możliwe jest zastosowanie szeregu dodatków, takich jak przeszklenia, drzwi serwisowe, oraz aplikacje dekoracyjne ze stali chromowanej (wszystkie możliwości rozbudowy w zakładce „dodatki”).

Mechanizm otwierania drzwi dostępny jest w wersji manualnej oraz automatycznej (z wykorzystaniem silników Somfy). Istnieje możliwość zintegrowania bramy z systemem domu inteligentnego.

  • maksymalna szerokość: 5,5 m,
  • maksymalna wysokość: 3 m,
  • maksymalna waga: 195 kg,
  • minimalna wielkość węgarków: 90 mm,
  • przyznany znak CE na podstawie badań Szwedzkiego Instytutu Badań Technicznych SP.

System bram segmentowych wykorzystujący sprężyny skrętne eRSC200 (z przodu) lub ERSC70 ( z tyłu). Wyróżniają się solidną i trwałą konstrukcją, a także bezpieczeństwem użytkowania – segmentu bramy na całej długości są zabezpieczone przed dostępem palców. Dodatkowym atutem jest uproszczony montaż: mniej części, wstępnie zmontowane elementy i tylko jeden klucz (13 mm) potrzebny do złożenia bramy.

Do produkcji bram używane są wysokiej jakości komponenty, wytwarzane z najlepszych gatunków stali ocynkowanej i twardej pianki poliuretanowej. Konstrukcja segmentowa wyposażona jest w technologię zabezpieczająca przed przygniataniem palców. System sprężyn skrętnych nadaje się do renowacji i wymiany istniejących bram.

Bramy segmentowe Infinity&Design Premium charakteryzują się bardzo dobrymi parametrami termoizolacyjnymi. Panele zbudowane są z dwóch stalowych okładzin oraz rdzenia z twardej pianki poliuretanowej, co daje gwarancję izolacji na najwyższym poziomie. Ciepło zapewniają także uszczelki termiczne prowadnic.

Panele nie tylko są niezwykle ciepłe. Ich okładzina posiada także właściwości paroszczelne oraz charakteryzuje się najlepszą ochroną przeciwkorozyjną.

Bramy segmentowe z naszej oferty mogą zostać wyposażone w napęd ręczny lub automatyczny łańcuchowy (silnik Somfy) z siłownikiem 600N, 800N lub 1000N. Istnieje również możliwość wyposażenia bramy w akumulator awaryjny. Sterowanie odbywa się za pomocą fotokomórek, bezprzewodowej klawiatury kodowej oraz system awaryjnego odryglowania. Konstrukcje polecamy  wyposażyć w zabezpieczenie w przypadku pęknięcia sprężyn. Posiadamy również szeroką ofertę uchwytów i klamek.

Chcąc doświetlić wnętrze garażu, a zarazem nadać bramie indywidualnego wyglądu polecamy estetyczne przeszklenia. Przeszklenia, w zależności od potrzeb, mogą zostać wykonane ze szkła akrylowego, bezpiecznego, antywłamaniowego, pancernego bądź z poliwęglanu. Przeszklenia posiadają ramki wykonane ze stali nierdzewnej, co w jeszcze większym stopniu podnosi walory estetyczne produktu. Panele bram mogą zostać przyozdobione również dekoracyjnymi aplikacjami wykonanymi ze stali chromowanej.

Konstrukcja bram stwarza również możliwość montażu przejściowych drzwi serwisowych, które ułatwiają przemieszczanie się i ograniczają zużycie mechanizmu otwierającego bramę.