Jesteśmy jedyną firmą która gwarantuje montaż okien i drzwi w 7 dniu
Jesteśmy jedyną firmą która gwarantuje montaż okien i drzwi w 7 dniu

Dodatki do drzwi wejścowych

W pewnym sensie stanowią one wizytówkę budynku, domu czy mieszkania dlatego warto dokładnie przemyśleć ich wybór. Drzwi drewniane, aluminiowe, stalowe czy PVC? A co z dodatkami? Obecnie każde drzwi można wyposażyć w dodatki, które nie tylko zadbają o ich estetykę, ale także podniosą ich klasę bezpieczeństwa. Jakie to dodatki?

Dla osób ceniących dobre rozwiązania idealne będą drzwi PVC. Dla lubiących klasykę proponujemy drzwi drewniane, czyli synonim elegancji i stylu. Fani nowoczesnego designu powinny zwrócić uwagę na drzwi aluminiowe, które gwarantują niecodzienne wykończenie.

Kiedy już wybór drzwi zostanie dokonany, warto zastanowić się jakie dodatki możemy do nich dobrać.  Oferujemy szereg dodatków, których głównym celem jest podniesienie klasy bezpieczeństwa oraz zapewnienie walorów estetycznych. Takim dodatkiem są bez wątpienia klamki. W naszej ofercie znajdują się: klasyczna dwustronna klamka, czyli synonim wytrzymałości oraz prostoty wykonania. Klamko-gałka, czyli klamka drzwiowa aluminiowa z gałką na szyldzie w wersji klasycznejantyrozwierceniowej oraz z efektownym wykończeniem, które sprawdzi się w każdej aranżacji (London). Klamka płaska pod roletę, czyli klamka na długim szyldzie o praktycznej konstrukcji wykonana z aluminium.

Wszystkie modele klamek dostępne są w kilku wersjach kolorystycznych.

Osobom ceniącym sobie funkcjonalność polecamy uniwersalny samozamykacz (do drzwi lewych, prawych i przeciwpożarowych) z możliwością regulacji prędkości zamykania drzwi i tak zwanym dobiciem, czyli końcową fazą zamykania, który gwarantuje, że drzwi zawsze będą zamknięte. A jako opcję mechaniczną blokadę położenia otwarcia.

Funkcjonalnym dodatkiem są również wrzutki na listy. Na pierwszym miejscu stawiają bezpieczeństwo. Dlatego właśnie już w standardzie drzwi aluminiowe wyposażane są w zasuwnice wielopunktowe.

Rozwiązania, które nie wymagają stosowania klucza to klawiatura numeryczna do wszystkich rodzajów drzwi zewnętrznych zarówno w domach prywatnych, jak i budynkach firmowych, czytnik linii papilarnych, czyli nowoczesna technologia przeznaczona do identyfikacji tożsamości oraz kontaktron.

Wybór odpowiednich drzwi zewnętrznych nie jest tak prosty, jak mogłoby się wydawać.

Należy połączyć wiele ważnych aspektów takich jak miejsce, w którym znajduje się inwestycja, styl budynku oraz okolicy, ale także własną estetykę. Niezwykle istotne są również dodatki do drzwi.

Dlatego, jeśli nie wiesz jakie drzwi zewnętrzne wybrać lub potrzebujesz pomocy w doborze dodatków, skontaktuj się z nami i poproś o pomoc naszych specjalistów, którzy odpowiedzą na Twoje pytania i pomogą Ci dokonać wyboru.