Jesteśmy jedyną firmą która gwarantuje montaż okien i drzwi w 7 dniu
Jesteśmy jedyną firmą która gwarantuje montaż okien i drzwi w 7 dniu

Drzwi energooszczędnie DELTA Maxim i Prestige

Delta wprowadziła do sprzedaży dwa nowe modele drzwi zewnętrznych: energooszczędne DELTA MAXIM oraz pasywne DELTA PRESTIGE.

Drzwi energooszczędne DELTA MAXIM

maxim_artDrzwi zewnętrzne o zwiększonej izolacyjności cieplnej DELTA MAXIM przeznaczone są do obiektów mieszkalnych, przemysłowych, biurowych itp. Skrzydło o grubości ≈68 mm zbudowane jest z blachy stalowej (grubości 0,5 mm) pokrytej laminatem PVC, wypełnione styropianem oraz ramiakiem drewnianym z przylgą (felcem) na całym obwodzie, również od spodu. Wyposażone są w dwa zamki, w tym podklamkowy (na wkładkę zębatkową) DELTA DD6H/Z klasy 6.
  • wersja MAXIM 68S (pełne) – przenikalność cieplna Ud [W/(m²K)] = 1,0
  • wersja MAXIM 68SG (z przeszkleniem PASEK INOX) – przenikalność cieplna Ud [W/( m²K)] =1,1
Ościeżnica wykonana jest z klejonki drewnianej, obłożonej laminowaną blachą aluminiową (bez mostków termicznych) w kolorze skrzydła i wyposażona w dodatkową uszczelkę piankową. Do drzwi stosuje się specjalny próg termiczny ALU/PVC. Zawiasy drzwi posiadają regulację w 3 płaszczyznach.

Drzwi energooszczędne DELTA PRESTIGE

prestige_artDrzwi zewnętrzne pasywne DELTA PRESTIGE 88 przeznaczone są również do obiektów mieszkalnych, przemysłowych czy biurowych. Skrzydło o grubości ≈88 mm wykonane jest w wersji dwuprzylgowej i posiada dwie uszczelki po obwodzie (od dołu 1 uszczelka). Zbudowane są z ramiaka drewnianego wzmocnionego stabilizatorami przeciwko odkształcaniu. Wypełnienie ramiaka drzwi stanowi pianka poliuretanowa wzmocniona obustronnie płytami drewnopochodnymi MFP. Całość konstrukcji pokryta jest płaszczyzną SAFE PANEL w technologii HPL (High Press Laminate) o zwiększonej odporności na czynniki atmosferyczne, uszkodzenia i zadrapania.
  • wersja PRESTIGE 88P (drzwi pełne) – przenikalność cieplna Ud [W/(m²K)] = 0,64
  • wersja PRESTIGE 88PG (z przeszkleniem PASEK INOX) – przenikalność cieplna Ud [W/(m²K)] = 0,72
Ościeżnica o profilu DH wykonana jest z klejonki drewnianej obłożonej laminatem SAFE PANEL w kolorze skrzydła i wyposażona w dodatkową uszczelkę. Do drzwi stosuje się próg termiczny ALU/PCV, a zawiasy drzwi posiadają regulację w 3 płaszczyznach.