Jesteśmy jedyną firmą która gwarantuje montaż okien i drzwi w 7 dniu
Jesteśmy jedyną firmą która gwarantuje montaż okien i drzwi w 7 dniu

Drzwi Gerda – Nowości

Drzwi Gerda – Nowości w naszej ofercie

gerda_baner_nowosci

 

 Drzwi wewnętrzne metalowe z panelem ozdobnym do mieszkań

Najnowsze wzory drzwi panelowych do mieszkań to nowoczesne wzornictwo przy zachowaniu doskonałych właściwości antywłamaniowych i użytkowych, z uwzględnieniem wysokiego współczynnika tłumienia hałasu, jakiego oczekuje się od drzwi wejściowych. Szeroka gama kolorów pozwoli na aranżację drzwi do każdego wnętrza, a ich konstrukcja zwiększa te możliwości poprzez łączenie wzorów i kolorów na jednym skrzydle. W kolekcji PRESTIGE wkomponowano inserty ze stali nierdzewnej, które podkreślają piękno paneli wykonanych z naturalnego forniru.

Drzwi zewnętrzne metalowe do domów

Znane i cenione drzwi Gerda TT PLUS, Gerda TT MAX, Gerda GTT PLUS, Gerda GTT MAX zyskują teraz nowe, atrakcyjne wzornictwo zachowując wszystkie dotychczasowe parametry.

Duża liczba wzorów i przeszkleń tych drzwi będzie dostępna w pięciu kolekcjach:

  •  kolekcja CLASSIC oprócz dotychczasowych wzorów zyskuje trzy nowe tłoczenia i trzy nowe wzory przeszklenia.
  •  kolekcja LINEAR to zupełnie nowe wzory przeszkleń wykonane w tradycyjnej technologii z ramką przyszybową z nowym wzorem tłoczenia.
  •  kolekcja DECO to nowe wzory wzbogacone insertami ze stali nierdzewnej
  •  kolekcja INOX to drzwi z przeszkleniami w zupełnie nowej technologii z wykorzystaniem ramek ze stali nierdzewnej.
  •  kolekcja MODERN to połączenie nowego wzoru tłoczenia z przeszkleniami wykonanymi w nowej technologii oraz insertami ze stali nierdzewnej.

Dzięki zastosowanym rozwiązaniom konstrukcyjnym i materiałom najwyższej jakości wszystkie drzwi posiadają odporność na włamanie klasy RC2 lub RC2N (wg PN-EN 1627).

Zastosowanie podwójnego uszczelnienia skrzydła i ościeżnicy wpływa bardzo dobrze na izolacyjność drzwi oraz komfort użytkowania.

Drzwi zewnętrzne metalowe z panelem ozdobnym

Znane i cenione drzwi panelowe do domów zyskały teraz nowy wygląd, aby w zależności od architektury domu, budynku czy otoczenia zapewnić styl i harmonię wejścia. Najliczniejsza dotychczasowa kolekcja paneli CLASSIC zostaje wzbogacona o kolejne wykonania i pozwala obecnie na wybranie drzwi spośród kilkudziesięciu różnych wzorów. Konstrukcja panelowa drzwi GERDA umożliwia łączenie różnych wzorów i kolorów paneli na jednym skrzydle drzwiowym i zwiększa jeszcze bardziej możliwości aranżacyjne. Podwójne uszczelnienie oraz nowe ościeżnice spełniają bardzo istotny, dla drzwi zewnętrznych, element izolacyjności termicznej, a także gwarantują prawidłową pracę drzwi.

ikona_pdf Pobierz katalog Nowości GERDA