Jesteśmy jedyną firmą która gwarantuje montaż okien i drzwi w 7 dniu
Jesteśmy jedyną firmą która gwarantuje montaż okien i drzwi w 7 dniu

Drzwi POL-SKONE TIARA W02

Kolekcja BLACK firmy POL-SKONE została stworzona specjalnie z myślą o osobach poszukujących rozwiązań stylistycznych odstępujących od aktualnie panujących standardów we wzornictwie. W jej skład wchodzą 4 dobrze nam znane modele   TIARA  W02,   w nowej niespotykanej dotąd formie.

Powierzchnia skrzydeł oraz ościeżnicy została pokryta ekologiczną farbą akrylową w odcieniu RAL 9005, daje to niepowtarzalny efekt wizualny przykuwając oko na dłuższe chwile. Dzięki szerokiej palecie wzorów z łatwością dopasujemy odpowiednie drzwi do pomieszczeń zaaranżowanych w różnorodnych stylach. Pomogą nam przy tym modele oparte o aluminiowe listwy dekorujące, różnego rodzaju frezowania na powierzchni skrzydła czy też przeszklenia pozwalające wpuścić światło dzienne w nasze cztery kąty.

​Drzwi z kolekcji BLACK dostępne są w wariancie   bezprzylgowym, który świetnie się prezentuje w nowoczesnych wnętrzach.

Wycenione drzwi posiadają:

ościeżnica reglowana DIN DUO 90 stopni, ZD1  (75-80)

wersja W02

-wersję bezprzylgową

opaski łączone pod kątem 90 st

złote intersje i zamek

chowane zawiasy, koloru czarnego

zamek magnetyczny koloru zlotego

Klamka CONVEX :model 2405 ( mosiądź satyna S02 15-382 )

Cena drzwi  z montażem : 2 790,00 brutto ( 8% VAT )

Cena bez montażu:  2 750,00 brutto ( 23% VAT )

Skontaktuj się z nami i poproś o pomoc naszych specjalistów, którzy przedstawią Ci możliwości i zaproponują właściwe rozwiązanie.