Jesteśmy jedyną firmą która gwarantuje montaż okien i drzwi w 7 dniu
Jesteśmy jedyną firmą która gwarantuje montaż okien i drzwi w 7 dniu

DOORSY

Naszym sztandarowym produktem są drzwi wejściowe dębowe firmy DOORSY.

DOORSY to nowoczesna firma oferująca produkty najwyższej jakości przy zachowaniu umiarkowanych cen. W ofercie DOORSY znajdą Państwo drzwi dębowe o różnej grubości skrzydeł od 63mm przez 70mm aż do 90mm. Bogata kolorystyka i szeroka gama modeli pozwalają dobrać drzwi do każdego budynku. Duży asortyment akcesorii pozwala doposażyć drzwi w najbardziej wygodne rozwiązania.

Miło jest nam poinformować o w wprowadzeniu do sprzedaży drzwi zewnętrznych drewnianych dwukolorowych renomowanego producenta stolarki okienno-drzwiowej DOOR’SY.
Estetyka wyrobów oferowanych na rynku zmienia się niezwykle dynamicznie, stąd też firma DOOR’SY wzbogaciła swoją ofertę o drzwi nowoczesne, wyznaczające nowe trendy wśród wzornictwa drzwi.
Drzwi dwukolorowe dostępne są w linii drzwi pasywnych TermoPlus+, w szerokiej gamie farb lazurujących oraz w wielu kolorach z palety RAL.

Posiadamy w sprzedaży szeroką gamę modeli i kolorów drzwi zewnętrznych dębowych DOOR’SY.

Standardowa kolorystyka drzwi to: szeroka gama farb lazurujących oraz wiele kolorów z palety Ral, jak np. antracyt. Ponadto drzwi mogą być wyposażone w wysokiej jakości antaby. Drzwi zewnętrzne DOORSY są odpowiednie zarówno do tradycyjnych konstrukcji domów, jak również do domów nowoczesnych. O niepowtarzalności tych drzwi decyduje ich grubość (jedna z największych na rynku – 90 mm), która zapewnia wysoką izolację od zimna, posiadając dodatkowo klasę antywłamaniową RC-2 w trzecim standardzie wyposażenia. Drzwi nowoczesne wyposażone są w trzykomorowy czteroszybowy pakiet szybowy bezpieczny lub antywłamaniowy P4, który wedle wymagań klienta jest piaskowany lub stanowi szkło weneckie.

doorsy katalog