Jakie żaluzje do okien białych?

 
Żaluzje fasadowe zdobywają coraz większe uznanie. Montowane są nie tylko w biurowcach, ale coraz częściej można dostrzec je w budynkach mieszkalnych. Właściciele domów czy mieszkań często zastanawiają się nad tym jakie żaluzje do okien białych wybrać.
 
Oczywiście do wyboru jest mnóstwo systemów. Jednak my polecamy system nadstawny Elite Exte XT z lamelą C80. To naprawdę dogodny system, który dzięki swojej konstrukcji umożliwia lepszą izolację termiczną oraz akustyczną, a także oszczędza znaczną ilość energii cieplnej, szczególnie w zimniejszych porach roku.
 
Skrzynka w tym systemie ma kształt prostokąta i wykonana jest z PVC. Może mieć szerokość nawet 5 metrów, dlatego stworzenie nawet dużej konstrukcji nie będzie stanowiło problemu. Oczywiście jeśli zastanawiamy się nad tym jakie żaluzje do okien białych będą odpowiednio to często myślimy o tym jaki kolor żaluzji będzie odpowiedni. Poleca się tutaj aby żaluzje fasadowe miały kolor biały RAL 9016. Oczywiście o ile chcemy uzyskać jednolity wygląd. Można postawić na całkowity kontrast.