Jesteśmy jedyną firmą która gwarantuje montaż okien i drzwi w 7 dniu
Jesteśmy jedyną firmą która gwarantuje montaż okien i drzwi w 7 dniu

Komplet stolarki okienno drzwiowej od jednego producenta? To się opłaca!

Jednym z kluczowych elementów budowy domu jest wybór stolarki otworowej. Okna, drzwi, ogrodzenie czy brama będą towarzyszyć właścicielom przez lata. Decyzje w tym zakresie wpływają na charakter budynku – jego funkcjonalność i estetykę. Jeżeli jesteś właśnie na etapie ich podejmowania, pomyśl o zakupie stolarki od jednego producenta. To się naprawdę opłaca. Pod każdym względem.

Stolarka okienno-drzwiowa – decyzje na lata

Budowa nieruchomości wiąże się z szeregiem podejmowanych decyzji. We własnym domu chcemy czuć się dobrze – to oczywiste. Wymarzony projekt przewiduje więc rozwiązania funkcjonalne, wysokiej jakości, w dodatku takie, które mają nam służyć przez całe lata. Właściwie każdy element stolarki okienno-drzwiowej rzutuje na bezpieczeństwo domowników i mienia, komfort cieplny i późniejsze koszty utrzymania. 

Solidne drzwi wejściowe i okna z nowoczesnymi okuciami utrudniają dostęp nieproszonych gości do budynku. Brama garażowa zabezpieczy nasze auto, a ogrodzenie z furtką wydzieli posesję i będzie stanowić pierwszą zaporę. Rolety zewnętrzne nie tylko ograniczają dostęp w przypadku aktów wandalizmu czy włamania po zmroku lub w czasie naszej nieobecności – ale też pozwolą na kontrolę przenikania promieni słonecznych do wnętrza w ciągu dnia.  

Wszystkie wymienione produkty mają ogromny wpływ na wizualny odbiór budynku zarówno z zewnątrz, jak i w środku. Nawet jeżeli nie jesteśmy zawodowo związani z budową nieruchomości lub wykańczaniem wnętrz, posiadamy swoje preferencje, jeżeli chodzi o wygląd domu, ale też dużą świadomość trendów i możliwości aranżacyjnych. Dostęp do projektów, zdjęć realizacji w różnych stylach jest nieograniczony. Inwestorzy mają w czym wybierać i chcą wybierać – taką architekturę, która im się po prostu podoba. Dlatego współczesne projekty to przegląd rozmaitych propozycji – od tradycyjnych domów z dwuspadowym dachem i klasyczną stolarką okienną po nowoczesne budynki energooszczędne lub pasywne o ergonomicznej bryle i gigantycznych przeszkleniach. 

 

Komplet stolarki u jednego producenta

 

Okna, okna przesuwne i harmonijkowe, drzwi, rolety i moskitiery, bramy garażowe, ogrodzenie i furtkę możemy kupić w różnych miejscach. Jednak zakup kompletnej stolarki u jednego producenta to rozwiązanie, które po prostu bardziej się opłaca. Pozwoli nam stworzyć spójną aranżację domu i posesji, nawet jeżeli będziemy dobierać elementy z różnych systemów. W podejmowaniu decyzji pomoże nam doświadczony doradca, który podpowie, jak zrealizować nasz projekt. Oczywistą oszczędnością jest czas. Nie musimy godzinami przeszukiwać Internet i analizować wielu ofert, żeby uniknąć niedopasowania detali. Czy oczekiwać na dostawę z różnych lokalizacji, w innych terminach. Zaufana ekipa montażowa zajmie się całością realizacji, a poszczególne etapy będą dobrze skoordynowane.    

Nie ma chyba inwestora, który nie chciałby zbudować domu w możliwie jak najkrótszym czasie, sprawnie go wykończyć i po prostu w nim zamieszkać. Przedłużająca się budowa nie jest ani komfortowa, ani ekonomiczna. Wybór kompletu stolarki u jednego producenta wesprze proces realizacji naszej inwestycji i pozwoli szybciej cieszyć się gotowym, atrakcyjnym i bezpiecznym domem.