Jesteśmy jedyną firmą która gwarantuje montaż okien i drzwi w 7 dniu
Jesteśmy jedyną firmą która gwarantuje montaż okien i drzwi w 7 dniu

Lekka obsługa systemów HST

Napęd HS-Master z naszej oferty to gwarancja komfortu i nieskomplikowanej obsługi systemów podnoszono-przesuwnych.

Nadzwyczaj lekką obsługę drzwi HST zagwarantuje napęd HS-Master. Dzięki niemu użytkownik może przesuwać ogromne konstrukcje praktycznie bez żadnego wysiłku. Ponadto napęd pracuje cicho i można go stosować zarówno w konstrukcjach z PVC, aluminium oraz drewna. Jego obsługa odbywa się za pomocą wyłącznika naściennego, zdalnego sterowania, funkcji „push-and-go” przez pchnięcie skrzydła lub za pomocą klamki. Otwarcie skrzydła drzwiowego możliwe jest również poprzez moduł na odcisk palca. 

Ze względu na łatwą obsługę, montaż napędów HS-Master polecany jest w szczególności w drzwiach HST, z których korzystają dzieci, osoby starsze i niepełnosprawne, czyli w szpitalach, domach spokojnej starości, hotelach, przedszkolach. 

Poza praktycznymi atrybutami tego rozwiązania warto podkreślić również jego estetyczne walory. Za wyjątkiem klamki, mechanizm jest niemal niewidoczny dla użytkownika. Jednostka napędowa jest wmontowana w ramę i nie wystaje poza powierzchnię drzwi. Elegancki wygląd HS-Master dyskretnie komponuje się z nowoczesnym wystrojem wnętrz.

Napęd HS-Master wykonany został zgodnie z normą DIN 18025. Stosowany w „Budownictwie bez barier”. Wielokrotnie testowany i pozytywnie opiniowany przez DEKRA.