Jesteśmy jedyną firmą która gwarantuje montaż okien i drzwi w 7 dniu
Jesteśmy jedyną firmą która gwarantuje montaż okien i drzwi w 7 dniu

Montaż i sprzedaż parapetów

Nasza firma dodatkowo gwarantuje montaż parapetów z konglomeratu. Parapety zostaną odpowiednio zamontowane i dopasowane do wnętrza. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu wszystkie usługi, które świadczymy, są najwyższej jakości. Nasza kadra składa się z wykwalifikowanych specjalistów, dbających o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Cieszymy się nieskazitelną opinią i zadowoleniem wśród klientów. Wybierz naszą firmę i dołącz do ich grona.
MARPOL – solidnafirma.com działa na terenie Śląska i Zagłębia, a w szczególności w mieście Dąbrowa Górnicza oraz okolicznych miejscowościach, takich jak Sosnowiec, Będzin, Katowice . Wybierz nasze parapety wewnętrzne i skorzystaj z oferty transportu oraz montażu !

Czy pomiar i wycena parapetów są darmowe?

Tak, zapewniamy darmowy pomiar, a następnie przygotowujemy ofertę na wybrane przez Państwa parapety aglomarmurowe

Czy zapewniacie transport i montaż parapetów?

Oczywiście, nasi fachowcy zapewniają darmowy transport oraz montaż parapetów. Zapewniamy estetyczne wykończenie i sprzątamy po zakończeniu prac.

Kontakt – Parapety

Z chęcią odpowiemy na wszelkie Państwa pytania. Zapraszamy do kontaktu!
Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania oraz doradzimy w wyborze odpowiedniego rozwiązania. Wysłanie zapytania nic nie kosztuje, a może się okazać, że dzięki naszej wycenie oszczędzicie Państwo czas i pieniądze.
Wszystkie wiadomości spływają bezpośrednio do naszej skrzynki pocztowej. Na każdą wiadomość udzielamy odpowiedzi w maksymalnie 24 godziny.

MARPOL – www.solidnafirma.com
ul. Majakowskiego 28
41-300 Dąbrowa Gorncza
tel. 32 260 25 15 kom. 669 005 276 mail. biuro@solidnafirma.com