Jesteśmy jedyną firmą która gwarantuje montaż okien i drzwi w 7 dniu
Jesteśmy jedyną firmą która gwarantuje montaż okien i drzwi w 7 dniu

Na Wiosnę okna bez VAT-u !

Przestań pisać i tracić czas kup okna u nas bez VAT-u !!!

okna bez vat
Okna bez VAT

Szanowni Państwo, zapraszamy do skorzystania z naszej najnowszej promocji wiosennej, którą przygotowaliśmy specjalnie dla Was. Już od teraz zapraszamy do zakupu naszych okien, które sprzedajemy bez podatku VAT*!!!

Promocję wiosenną  wprowadzamy co roku. Tym razem rabatami objęty jest cały nasz asortyment. Inwestorzy będą więc mogli zakupić okna z PCV i aluminium, elewacyjne i przesuwne, okna łukowe, a także drzwi i akcesoria ze specjalną zniżką. Krótko mówiąc – podczas promocji możliwe będzie wyposażenie całej inwestycji w stolarkę w promocyjnych cenach, dopasowaną do indywidualnych oczekiwań nabywców.

W tym roku  okna bez VAT są w standardzie BluEvolution  to perfekcyjne połączenie konwencjonalnej technologii i innowacyjnej myśli technicznej. Profile używane do produkcji okien  zostały wytworzone w nowoczesnej fabryce w Niemczech, przez światowej klasy firmę Brugmann/Salamander. Nowoczesny design konstrukcji oraz najwyższej jakości materiały wykorzystane do jego produkcji gwarantują niezawodność i długowieczność okien .