Jesteśmy jedyną firmą która gwarantuje montaż okien i drzwi w 7 dniu
Jesteśmy jedyną firmą która gwarantuje montaż okien i drzwi w 7 dniu

Nawiewniki AERECO – Nowe modele

Jako jeden z nielicznych sprzedawców okien w regionie oferujemy specjalne nawiewniki, dedykowane na rynek niemiecki. Nawiewniki spełniają wszystkie niemieckie normy, co jest potwierdzone certyfikatami.

Montaż nawiewnika to najlepszy sposób na usprawnienie wentylacji w pomieszczeniach. Jakość powietrza ma ogromny wpływ na ludzki organizm. Dlatego niezwykle istotny jest montaż nawiewników w oknach. Posiadamy szeroką ofertę nawiewników, którą teraz uzupełniamy o modele dedykowane wyłącznie na rynek niemiecki – ZUFEH,  ZFH/ ZFHV/ ZFHA/ ZFHVA 5-35, ZUROH. Każdy z nich można uzupełnić w okap akustyczny, łącznik, a niektóre z nich posiadają również funkcję przymknięcia.

Jakość oraz parametry nawiewników zostały potwierdzone przez Instytut IFT Rosenheim, dzięki czemu posiadają certyfikaty, które są potwierdzeniem na to, że nawiewniki spełniają wszystkie niemieckie normy.

ZUFEH

Nawiewniki okienne o płaskiej konstrukcji, która zapewnia doskonałą integrację z ramą okienną. Mogą być instalowane zarówno w oknach z PVC, drewnianych jak i aluminiowych. Dzięki zintegrowanemu, mechanicznemu, bezszczotkowemu systemowi kontroli nawiewnik automatycznie dostosowuje przepustowość powietrza do względnej wilgotności powietrza w pomieszczeniu.

Nawiewniki ZFH/ ZFHV/ ZFHA/ ZFHVA 5-35

Nowoczesny design i maksymalna funkcjonalność. Nawiewniki okienne mogą zostać wyposażone w okap akustyczny, dzięki czemu użytkownik zyskuje stały dostęp świeżego powietrza do pomieszczeń przy zachowaniu bardzo dobrych parametrów akustycznych. Jakość oraz parametry nawiewników zostały potwierdzone przez Instytut IFT Rosenheim.

ZUROH

Nawiewniki przeznaczone do montażu w roletach. Wyposażone w automatyczny czujnik wilgotności przepływu powietrza. Użytkownik może ręcznie zamknąć bądź otworzyć przepust i tym samym kontrolować ilość powietrza dostającego się do wewnątrz budynku.

Wszystkie wyżej wymienione nawiewniki sprzedawane są w kolorze białym. Za dopłatą nawiewniki lakierujemy na dowolnie wybrany kolor z palety RAL.