Niezawodne i trwałe kraty rolowane

Bezpieczeństwo i funkcjonalność krat rolowanych jest na najwyższym poziomie.

Szukasz odpowiedniego zabezpieczenia dla swojego sklepu, pasażu handlowego, banku lub innego lokalu?

Polecamy  kraty rolowane z naszej oferty. Kraty wykonane są z wysokogatunkowego stopu aluminium pokrytego lakierem proszkowym, który nie tylko stanowi dodatkowe zabezpieczenie przed korozją, ale także pozwala na wybór koloru kraty (według palety RAL). Krata, w przeciwieństwie do innych typów zabezpieczeń, nie zasłania całkowicie ekspozycji i zapewnia wentylację pomieszczeń.

Już w standardzie wyposażona jest w hamulec bezpieczeństwa, zabezpieczenie przed przygnieceniem, elektroniczny czujnik przeciążeniowy oraz awaryjny, ręczny system otwierania kraty. Stanowi zatem nie tylko doskonałe zabezpieczenie przed włamaniem, ale jest również bezpieczna w użytkowaniu.

Kraty rolowane mogą zostać zbudowane z dwóch typów profili aluminiowych: PEK 80 lub PER 77. Wybór zależy od Klienta. Profil PEK 80 posiada większe otwory, a co za tym idzie ekspozycja znajdująca się za kratą jest bardziej widoczna.

Jeśli chodzi o sterowanie kratą to każda z nich wyposażana jest w napęd elektryczny, a sterowanie odbywa się za pomocą przełącznika z kluczykiem, umieszczonego wewnątrz lub na zewnątrz pomieszczenia. Kraty mogą być montowane zarówno w obiektach istniejących bądź w nowo powstających.