Nowe biuro handlowe – okna i drzwi

Czym była podyktowana nasza decyzja o otwarciu nowego biura handlowego .

Decyzja o otwarciu nowego biura handlowego  w Dąbrowie Górniczej ul. Łańcuckiego 10 A podyktowana była z pewnością lepszymi warunkami obsługi klientów, co stanowi dla nas niewątpliwie priorytet, zarówno pod względem jakości, szybkości działania, jak i poszerzania palety świadczonych przez nas usług. Dotychczas nie posiadaliśmy możliwości utrzymywania stanów magazynowych drzwi wejściowych oraz parapetów. Mając takie zaplecze, z powodzeniem będziemy mogli wykonywać nie tylko ekspresowe montaże drzwi i okien , ale również  specjalistyczne konfiguracje dla nowych energooszczędnych domów jedno i wielorodzinnych, tak aby w efekcie końcowym zwiększyć ich atrakcyjność pod względem wizualnym jak i energetycznym.

Dlaczego taka lokalizacja.

Z logistycznego punktu widzenia, patrząc na bezpośrednie sąsiedztwo głównej siedziby firmy oraz położenie względem magazynów , centrum Dąbrowy Górniczej i największego targowiska jest niezwykle korzystne, m.in. ze względu na łatwość dojazdu do biura.

Jakie usprawnienia zostaną wprowadzone w nowym biurze.

Pierwszym usprawnieniem, nad którym pracujemy, stanowią procedury szybszej obsługi klienta, odnosi się to m.in. do ekspresowego realizowania dostawy drzwi, okien, rolet, i parapetów… . Ponadto zwiększenie powierzchni magazynowej niewątpliwie usprawni obsługę klienta. Istotna jest również możliwość prezentacji najnowszych modeli drzwi i okien. Dodatkowym atutem będzie wykonanie ekspozycji okien i drzwi na zewnątrz budynku.

Co jest kluczowe dla inwestorów w procesie decyzyjnym zakupu okien i drzwi?

 Wyposażenie, serwis, gwarancja? Z całą pewnością dobry serwis i wysoka jakość obsługi klienta. Ponadto dostępność doradcy w zakresie obsługi, montażu, serwisu oraz transportu na miejsce inwestycji, czas reakcji serwisu na różnego rodzaju usterki oraz kompetentna, profesjonalna obsługa. Następnie wyposażenie i gwarancja.