Jesteśmy jedyną firmą która gwarantuje montaż okien i drzwi w 7 dniu
Jesteśmy jedyną firmą która gwarantuje montaż okien i drzwi w 7 dniu

Okna COMFO

Problem z miejscem? – Z oknami COMFO już nie!

ComfoOtwierające się do wewnątrz okna często zabierają niepotrzebnie zbyt dużo miejsca w kuchni lub pokoju. Musimy zwracać uwagę, aby podczas otwierania okna nie zahaczyć elementów umeblowania lub dekoracji okien. Tego typu uciążliwości nie pojawią się w ogóle, dzięki zastosowaniu nowego produktu w ofercie EUROCOLOR – okna COMFO. Zastosowanie specjalnego okucia uchylno-przesuwnego w oknie COMFO umożliwia lekkie i wygodne otwieranie okna podobnie, jak w przypadku typowych drzwi przesuwnych. Okno COMFO polecane jest szczególnie do pomieszczeń kuchennych, gdzie bardzo często meble uniemożliwiają łatwe i wygodne otwieranie okien.Podczas otwierania okien COMFO nie trzeba używać siły, a wysiłek staje się zbędny, ponieważ zamiast skrzydła podczas otwierania unoszone są jedynie uszczelki – a podczas zamykania ponownie opuszczane. System posiada również ukrytą mikrowentylację. Przy przekręceniu klamki o 180° otwiera się górna uszczelka skrzydła tworząc szczelinę i umożliwiając dopływ świeżego powietrza, dzięki temu ani deszcz, ani natarczywe owady, czy też kurz nie przedostaną się do wnętrza. Grzybkowe rolki ryglujące i zaczepy antywyważeniowe zapewniają wysoki poziom zabezpieczenia przed wyważeniem.

Okna COMFO dostępne są w każdym systemie okiennym występującym w ofercie EUROCOLOR (za wyjątkiem systemu CLIMA).

Okna COMFO w standardzie wyposażenia posiadają szyby zespolone z technologią Super Spacer®:

  • obniżając koszty zużycia energii, dzięki minimalnej przewodności cieplnej
  • eliminując zjawisko kondensacji pary wodnej na szybie
  • minimalizując prawdopodobieństwo pęknięcia szyby na skutek naprężeń – dzięki zwiększonej elastyczności zespolenia ramki z szybą
  • wydłużając żywotności szyby i jej właściwości – do 20 lat.

Okno COMFO umożliwia swobodę kształtowania przestrzeni mieszkalnej i realizację śmiałej myśli architektonicznej z położeniem akcentu na estetykę.