Jesteśmy jedyną firmą która gwarantuje montaż okien i drzwi w 7 dniu
Jesteśmy jedyną firmą która gwarantuje montaż okien i drzwi w 7 dniu

Okna i drzwi – wsparcie i bezpłatny pomiar

Nie jesteś pewien, jak dokonać pomiaru okien i drzwi do Twojego mieszkania lub domu czy bramy garażowej? Potrzebujesz pomocy ? MARPOL wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom – możemy wykonać dla Ciebie profesjonalny bezpłatny pomiar okien , drzwi i bezpłatny pomiar bram garażowych.

Bardzo często jest tak, że osoby, które nie posiadają kwalifikacji lub doświadczenia w zakresie wykonywania pomiarów, podają błędne dane przy zamawianiu lub zakupie okien  drzwi czy też bram garażowych. Powoduje to późniejsze problemy i niepotrzebne negatywne emocje podczas montażu. Dzięki skorzystaniu z naszych usług unikniesz nieporozumień, a przede wszystkim niepotrzebnych kosztów i procedur ewentualnego zwrotu drzwi.

Bezpłatny pomiar okien drzwi – jak wygląda?

Aby zminimalizować liczbę czynności, jakie musisz wykonać, uprościliśmy proces zamawiania pomiaru tylko do niezbędnych kroków. Wystarczy, że wybierając np. drzwi wejściowe do domu, zadzwonisz do naszej firmy lub podanego niże konsultanta . Następnie otrzymujesz potwierdzenie przyjęcia zlecenia przez firmę MARPOL i nasz przedstawiciel umawia się z Tobą na dogodny dla Ciebie termin. Po dokładnym dokonaniu pomiaru okien i drzwi nasz pracownik może pomóc również w doborze  i odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.

Usługa bezpłatnego pomiaru  jest adresowana do wszystkich, którzy chcą zakupić nową stolarkę okienną lub drzwiową  bez niepotrzebnego stresu. Polecamy ją każdemu – nie tylko osobom, które nie mają doświadczenia w wykonywaniu profesjonalnych pomiarów. Oszczędność czasu przy zamówieniu i nerwów podczas montażu gwarantowana!

Bezpłatny pomiar bram garażowych – realizacja

Konieczność odpowiedniego pomiaru wyposażenia, jakim jest brama garażowa, może także nastręczyć wielu trudności lub wątpliwości. Dlatego i w tym przypadku warto skorzystać z naszej usługi bezpłatnego pomiaru bram garażowych. Realizacja pomiaru wygląda podobnie jak w przypadku drzwi – wystarczy, że wygodnie zamówisz usługę w naszej firmie , a nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą i dokona pomiaru w dogodnym dla Ciebie dniu. Jeśli będziesz mieć jakiekolwiek pytania dotyczące wyboru bramy garażowej, z pewnością udzieli Ci odpowiedzi i rady.

Nie czekaj – zamów pomiar do swojego domu i nie martw się niepotrzebnymi komplikacjami podczas montażu!

Konsultanci:

Marek : 669 005 276

Przemek: 509 230 891

Asia : 508 926 474

Ul. Majakowskiego 38, 41-300 Dąbrowa Górnicza