Jesteśmy jedyną firmą która gwarantuje montaż okien i drzwi w 7 dniu
Jesteśmy jedyną firmą która gwarantuje montaż okien i drzwi w 7 dniu

Okna na cztery pory roku

Wprowadzamy nową linię produktów z zakresu okien pcv i drzwi , które oferujemy klientom, produkty największych dostawców stolarki otworowej takich jak Ekookna , i KNS. Przygotowane produkty w naszej ofercie zostały podzielone ze względu na ich funkcje i zastosowanie: ciepłochronne, przeciwsłoneczne, dźwiękochłonne, bezpieczne, ochronne i ozdobne.
Największe jednak zainteresowanie wśród naszych klientów wzbudziły okna z szybami dwufunkcyjnymi , łączących w sobie ochronę cieplną i przeciwsłoneczną nazywane szkłemSELEKTYWNYM.
Są to okna, któruch przyszłość jest skazana na sukces, a potwierdza to jego określenie: „OKNA NA CZTERY PORY ROKU”
W oknach stosowanych w budynkach mieszkalnych powszechne są szyby ciepłochronne o niskim współczynniku przenikania ciepła (Ug<=1,1), wysokiej przepuszczalności światła (Lt>70%), ale także wysokiej przepuszczalności energii słonecznej (g>60%), która powoduje dogrzewanie pomieszczeń zimą, ale także może powodować przegrzewanie latem, co doprowadza do dyskomfortu osób przebywających – w tym miejscu należy odpowiedzieć sobie na pytanie: w naszym klimacie mamy więcej dni słonecznych zimą czy latem ?
Rozwiązaniem na okres letni były do tej pory szyby przeciwsłoneczne o niskim współczynniku przenikania ciepła (Ug<=1,1), niskiej przepuszczalności energii słonecznej (g<=40%), ale także o bardzo niskiej przepuszczalności światła (Lt<50%) co powoduje także dyskomfort, poprzez ograniczenie światła dziennego i często nie jest akceptowalne w budynkach mieszkalnych !
Rozwiązaniem powyższego problemu są szyby selektywne o współczynniku przenikania ciepła (Ug<=1,1), wysokiej przepuszczalności światła (Lt>70), oraz niskiej przepuszczalności energii słonecznej (g<=40%) o kolorze neutralnym.