Skip to content
Dąbrowa Górnicza ul. Majakowskiego 38 tel. 32 260 25 15 kom. 669 005 276 email: biuro@solidnafirma.com

OKNA PCV

Zróżnicowane energooszczędne trwałe

Nowoczesne okna z PVC mogą być dzisiaj użytkowane bezawaryjnie przez 30 lat lub nawet dłużej. Ważne jest jednak, aby ich poszczególne komponenty, jak np. uszczelki, funkcjonowały równie długo, gdyż są one bardzo istotne dla prawidłowego działania okna. Okna z PVC zapewniają najwyższą jakość w każdym szczególe.

· zalety naszych okien ·

Najwyższe standardy jakościowe

Energooszczędność, minimalne wymagania konserwacyjne, trwałość, wygoda obsługi, szeroka gama wykończeń powierzchni, wysoka stabilność i smukłe ramy. Dzięki oknom z PVC stworzysz przestrzeń mieszkalną o wysokim standardzie.

Made in Germany

Wszystkie systemy z PVC są projektowane i produkowane w Niemczech. Stosowane do ich wytwarzania PVC spełnia najwyższe wymagania jakościowe. Materiał stabilizowany wapniem i cynkiem jest przyjazny dla środowiska, odporny na promienie UV, warunki atmosferyczne i uderzenia, a także nie ulega odkształceniom nawet w wyższych temperaturach.

Optymalna izolacyjność cieplna

PVC jest najpopularniejszym materiałem do produkcji okien w Polsce. Doskonały stosunek ceny do oferowanych korzyści i bardzo dobre właściwości izolacyjne sprawiają, że okna z PVC są najczęściej wyborem numer jeden.

· Dlaczego my  ·

Krótki czas realizacji

Zamówienia na kolory standardowe z przyspieszonym terminem realizacji.

Darmowy pomiar

Nie wiesz, jak prawidłowo zmierzyć okna? Zrobimy to za Ciebie.

Wieloletnie doświadczenie

Ponad 25 lat sprzedajemy i montujemy  okna na indywidualne zamówienie.

Wykwalifikowana kadra

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na pracę z Klientami indywidualnymi, firmami deweloperskimi oraz instytucjami publicznymi.

· Napisz do nas ·

Omówmy twój projekt, Wypełnij formularz lub zadzwoń, aby umówić się na darmową wycenę.