Jesteśmy jedyną firmą która gwarantuje montaż okien i drzwi w 7 dniu
Jesteśmy jedyną firmą która gwarantuje montaż okien i drzwi w 7 dniu

Okna na raty – łatwe finansowanie

Czy opłaca się kupować okna pcv za gotówkę?

Zakup okien za gotówkę, to tylko z pozoru najprostsza i najtańsza forma zrealizowania transakcji​.

Wydaje się, że nie wiążą się z nią żadne procedury i zobowiązania finansowe na przyszłość. Wyłożenie jednak znacznej kwoty pieniędzy, w czasach gdy ich posiadanie jest tak ważne, budzi w nas pytanie  , czy  to najlepsze moment na zakup nowych okien .

Decyzja taka powoduje z reguły zablokowanie, w większym lub mniejszym stopniu, domowego budżetu i konieczność rezygnacji z innych zakupów, nie wspominając już o sytuacjach losowych.

Kopno  na raty dodatkowo pozwoli Ci nabyć​ lepsze okna o wyższym standardzie . Okna nowszej generacji , z lepszymi parametrami oraz ciekawszym wyposażeniem. Takim jakiego naprawdę potrzebujesz ​,​ a ogranicza Cię tylko brak odpowiedniej ilości gotówki.

Wiemy jak zapewnić twojemu zakupowi doskonałe rozwiązania finansowe. Pomożemy w uzyskaniu odpowiedniego kredytu dostosowaniu go do Twoich potrzeb! Dokładamy wszelkich starań, aby procedury przy uzyskania kredytu na zakup okien  była jak najbardziej uproszczona, dzięki czemu proces finansowania jest prosty i przejrzysty. koszt kredytu może pokryć  do 100% ceny okien wraz z montażem.