Jesteśmy jedyną firmą która gwarantuje montaż okien i drzwi w 7 dniu
Jesteśmy jedyną firmą która gwarantuje montaż okien i drzwi w 7 dniu

Okno GENEO pokonuje konkurencję

okna geneo

Nagrody dla GENEO®

Nasze 20-letnie doświadczenie pozwoliło nam na wdrożenie unikatowego rozwiązania, aby nasi Klienci mogli korzystać z produktów pięknych i wygodnych.

Połączenie trzech unikatowych technologii (profile REHAU, okucia SIEGENIA i szyby z technologią Super Spacer® Premium) pozwoliło na stworzenie okna GENEO® (ENERGO+), które otrzymuje w ostatnim czasie wiele prestiżowych nagród, m.in.:

WYRÓŻNIONY PRODUKT podczas 25 Targów Budowlanych BUD-GRYF w Szczecinie,

ZŁOTY FILAR BUDOWNICTWA podczas 49 Międzynarodowych Targów Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz „Twój Dom 2016” w Bielsku-Białej,

WYRÓŻNIONY PRODUKT podczas 30 Targów Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz TARBUD we Wrocławiu.
Okno GENEO® (ENERGO+) z technologią Super Spacer® Premium produkowane przez EUROCOLOR jest doceniane nie tylko przez ekspertów branżowych, ale również architektów. To właśnie okna GENEO®, jako najlepsze pod względem szczelności i termiki, wykorzystane zostały w budowie jednych z pierwszych w Polsce domów zeroenergetycznych w Kokotowie pod Krakowem.

Okno ENERGO+ powstało z niezwykle stabilnego i energooszczędnego profilu Geneo® na bazie tworzywa nowej generacji RAU-FIPRO®, będącego wynikiem ponad 50-letnich doświadczeń i kompetencji w przetwórstwie tworzyw sztucznych firmy REHAU. W przypadku okna ENERGO+ mamy do czynienia z nowatorskim w branży zastosowaniem tworzywa z włóknem szklanym. Specjalna receptura i technologia produkcji umożliwiają uzyskanie doskonałych parametrów statycznych i termoizolacyjnych. Włókna szklane, sprawdzone wielokrotnie w technologiach lotniczych oraz Formule 1, wkraczają obecnie w obszar techniki okiennej.