Jesteśmy jedyną firmą która gwarantuje montaż okien i drzwi w 7 dniu
Jesteśmy jedyną firmą która gwarantuje montaż okien i drzwi w 7 dniu

Prezentujemy montaż okien Salamander wykonany przez naszą Firmę.

W naszej ofercie okna Salamander zajmuj sporą część sprzedaży , marka rozpoznawalna jest wśród producentów z branży oraz użytkowników.

Firma znana jest z produkcji ekskluzywnych rozwiązań, łączących w umiejętny sposób walory estetyczne z doskonałymi właściwościami technicznymi. Do wyrobu swoich produktów marka stosuje najlepsze materiały i korzysta z rozbudowanego, nowoczesnego zaplecza technologicznego. Wprowadza także innowacyjne rozwiązania techniczne, które zapewniają wysoki standard.

Posiadamy w asortymencie okna Salamander w różnych wariantach, co daje możliwość wyboru i dostosowania do indywidualnych potrzeb oraz preferencji. Przedmioty wyróżnia bardzo dobra jakość wykonania, co determinuje szczególną izolację termiczną oraz komfort cieplny. Konstrukcje odznaczają się przy tym wyjątkową trwałością i odpornością na działanie czynników zewnętrznych.
StreamLineelegancja, praktyczność w zastosowaniu oraz pełen komfort użytkowania. Postawiliśmy na system 5-komorowy, profile o szerokości 76mm oraz dwie uszczelki oporowe, które idealnie współgrają, zapewniając odpowiednią izolację akustyczną oraz cieplną.
BluEvolutionwysoki standard okien oraz elegancka forma. 6-komorowe profile, oraz szerokość zabudowy w dwóch zakresach 82 i 92mm, podobnie jak w wyżej wymienionych typach, zapewnia doskonałą izolację termiczną oraz bardzo dobrą statykę. System ten dodatkowo wyposażony jest w trzecią uszczelkę. Najwyższa jakość, solidność konstrukcji i estetyczność wykonania.