Jesteśmy jedyną firmą która gwarantuje montaż okien i drzwi w 7 dniu
Jesteśmy jedyną firmą która gwarantuje montaż okien i drzwi w 7 dniu

Promocja okien pcv – Letna promocja Eurocolor

Promocja okien PCV – Tego lata oszczędzisz na lata !

promo_euro
Promocja okien pcv

Letnia Termo Promocja na okna i drzwi firmy Eurocolor

Letnia termo promocja na okna i drzwi. Tylko teraz energooszczędne okna i drzwi Energo+, Rehau Econo 86 i Schuco si82 w specjalnych promocyjnych cenach, rabat dodatkowy do 10%.

Polecamy okna ENEGRO+ wykonane w ultranowoczesnej technologii z tworzywa RAU-FIPRO. Rozszerzalność termiczna mniejsza o 50% od klasycznych okien, wyjątkowa sztywność, trwałość i ponadprzeciętna izolacja termiczna Uw=0,71W/m2K. System 3 uszczelek zapewnia wysoką szczelność okien.

 

Najnowsza generacja okien Evo to optymalne połączenie innowacyjnej technologii, najlepszych parametrów cieplnych i użytkowych oraz atrakcyjnej ceny. Dzięki wszystkim swoim unikalnym cechom okna Evo wyprzedzają tradycyjne okna energooszczędne, tworząc kolejny krok w ich rozwoju.

Specjalnie zaprojektowany 6-cio komorowy system profil PVC o szerokości 82 mm z systemem uszczelek MD i energooszczędnymi pakietami szybowymi z ramką pozwalają na tworzenie okien z rewelacyjnymi parametrami termoizolacyjnymi (jeden z najlepszych dostępnych na rynku!).

Okna Evo zapewniając najwyższy poziom efektywności energetycznej gwarantuje wysokie oszczędności kosztów ogrzewania domu w stosunku do kosztów ich zakupu.

Okno ENERGO+ powstało z niezwykle stabilnego i energooszczędnego profilu Geneo® na bazie tworzywa nowej generacji RAU-FIPRO®, będącego wynikiem ponad 50-letnich doświadczeń i kompetencji w przetwórstwie tworzyw sztucznych firmy REHAU. W przypadku okna ENERGO+ mamy do czynienia z nowatorskim w branży zastosowaniem tworzywa z włóknem szklanym. Specjalna receptura i technologia produkcji umożliwiają uzyskanie doskonałych parametrów statycznych i termoizolacyjnych. Włókna szklane, sprawdzone wielokrotnie w technologiach lotniczych oraz Formule 1, wkraczają obecnie w obszar techniki okiennej.

Rozwiązanie stosowane przez nas w drzwiach HS, umożliwia wykonanie ogromnych konstrukcji, pozwalających na wprowadzenie do wnętrz większej ilości świata oraz uzyskanie większej przestrzeni. Pomimo znacznych rozmiarów, drzwi podnośno-przesuwne HS EUROCOLOR są niezwykle łatwe w użytkowaniu. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu funkcjonalnego systemu podnośno-przesuwnego. Odpowiednio dopasowane wzmocnienia zapewniają najwyższą stabilność i trwałość. Całość jest w pełni kompatybilna z innymi naszymi produktami.