Jesteśmy jedyną firmą która gwarantuje montaż okien i drzwi w 7 dniu
Jesteśmy jedyną firmą która gwarantuje montaż okien i drzwi w 7 dniu

Skrzydło drzwiowe PUZZLE VOSTER

Voster  skrzydło ramowo – panelowe „Puzzle”

Puzzle-24b5f13a

Firma Voster – znany na polskim rynku producent drzwi, od lat dokłada wszelkich starań by zadowolić swoich klientów i dostarczyć im jak najsolidniejsze i najatrakcyjniejsze wizualnie produkty. Niebywałą zaletą marki jest fakt, że posiada ona własne zaplecze projektowe. Projektanci i dekoratorzy Voster co roku wprowadzają do oferty firmy nowe, ciekawe i oryginalne modele drzwi, które charakteryzują się wysoką jakością i doskonałym designem.

W ten oto sposób producentowi udało się stworzyć  bardzo szeroką gamę modeli, odznaczającą się różnorodnością i bogactwem stylów.

Jednym z najnowszych modeli, jaki pojawił się w ofercie Voster jest skrzydło ramowo – panelowe „Puzzle”. Prezentuje ono ciekawe, nietypowe wzornictwo oraz jak zawsze doskonałą technologię i wysoką jakość wykonania. Na Ramiaki w tym modelu zostały wykonane z drewna iglastego . Szerokość ramiaków pionowych wynosi 14cm.  Klientowi umożliwiono wybór drzwi z zamkiem na klucz, wkładką patentową lub z blokadą. Ponadto model występuje w wersji z podcięciem wentylacyjnym oraz z tulejami wentylacyjnymi. Skrzydło drzwi oklejone folią PVC jest dostępne w 4 kolorach: wenge PVC, orzech PVC, dąb złoty PVC, oraz biały PVC.

Model „Puzzle” to także bogactwo możliwości wyboru szczegółowego wzoru. Drzwi występują jako pełne  – Puzzle 40, oraz szklone, w różnym stopniu i w różnej kompozycji. Producent zaproponował 3 wersje szklenia: Puzzle 10, Puzzle 20 i Puzzle 30.

To co wyróżnia najnowszy model marki Voster to bardzo ciekawy design. Wesoły, przypominające dziecięce zabawy, geometryczny motyw równie dobrze sprawdzi się w pokojach maluchów, nastolatków jak i mieszkaniach osób dorosłych, nadając im odrobinę beztroski i lekkości.
Doświadczenie firmy Voster w produkcji i sprzedaży stolarki drzwiowej zaowocowało nie tylko bardzo bogatą ofertą handlową, ale również rzeszą zadowolonych klientów oraz licznymi, przyznanymi marce nagrodami. Wszystko to sprawia, że warto zapoznać się z propozycjami producenta i bliżej przyjrzeć się jego dokonaniom.

Puzzle 10 wenge PVC-7938a2b2

KONSTRUKCJA
 • Skrzydło ramowo-panelowe.
 • Ramiaki z płyty MDF.
 • Szerokość ramiaków pionowych 14 cm.
SZKLENIE

Szyba hartowana.
Skrzydło lewe jest lustrzanym odbiciem skrzydła prawego.

DOSTĘPNE SZEROKOŚCI
 • Puzzle 10, 30, 40 – „70”, „80”, „90”.
  Puzzle 20 – „80”, „90”.
OKUCIA
 • Trzy zawiasy czopowe wkręcane.
 • Zamek na klucz, wkładkę patentową lub z blokadą.
WYKOŃCZENIE

Skrzydło oklejone:

 • Folia PVC.
OPCJE ZA DOPŁATĄ
 • Podcięcie wentylacyjne.
 • Tuleje wentylacyjne PVC.
 • Tuleje wentylacyjne mosiężne.