Jesteśmy jedyną firmą która gwarantuje montaż okien i drzwi w 7 dniu
Jesteśmy jedyną firmą która gwarantuje montaż okien i drzwi w 7 dniu

Stadur – ciepła alternatywa dla poszerzeń

Klientom szukającym energooszczędnych rozwiązań polecamy poszerzenia wykonane z pianki z polistyrenu wzmocnionej wkładem StadurFoam. 

Posiadamy pełną ofertę profili dodatkowych, która już teraz uzupełniona została w poszerzenia firmy Stadur, które stanowią najcieplejszą z dostępnych na rynku, alternatywę dla poszerzeń. 

Profile z obu stron obudowane są płytą PVC o grubości 2 mm w kolorze białym. Środek wykonany jest natomiast z wytłoczonej pianki z polistyrenu oraz wzmocnionym wkładem StadurFoam. Dostępne wysokości poszerzeń – od 50 do 250 mm (z przedziałem co 20 mm).

Poszerzenia firmy Stadur montowane są w górnej części ramy. Dzięki nim montaż skrzyń roletowych staje się niezwykle proste. Skrzynię można przymocować bezpośrednio do profilu. Tego typu rozwiązanie jest nie tylko prostsze, ale także poprawia estetykę wykonania – profile z obu stron mają bowiem biały kolor. Poprawiają także właściwości termiczne montowanych produktów. Profile Stadur są wyfrezowane tak, aby idealnie komponowały się z wybranym przez klienta oknem.  

Właściwości poszerzeń Stadur:

  • bardzo dobra izolacja cieplna,
  • likwidacja mostków termicznych,
  • odporność na warunki atmosferyczne,
  • wysoka wytrzymałość na zgniatanie i odkształcenia.