Jesteśmy jedyną firmą która gwarantuje montaż okien i drzwi w 7 dniu
Jesteśmy jedyną firmą która gwarantuje montaż okien i drzwi w 7 dniu

Stolarka aluminiowa dla firm: witryny i drzwi – oferta | Śląsk i Zagłębie

Stolarka aluminiowa oferowana przez naszą firmę wyróżnia się trwałością. Dzięki tym cechom najczęściej wykonujemy z niej drzwi i witryny sklepowe.
Aluminium to trwały i wytrzymały materiał, dzięki któremu nasze drzwi, okna i witryny aluminiowe opierają się trudom intensywnej eksploatacji oraz zmiennym i ciężkim warunkom atmosferycznym. Stolarka aluminiowa to gwarancja wieloletniego użytkowania i doskonałej funkcjonalności.
stolarka aluminiowa
Stolarka aluminiowa. oferuje rozwiązania nadające obiektom lekki i ciepły wygląd Systemy aluminiowe doskonale znoszą najtrudniejsze warunki zewnętrzne.
Dzięki tym cechom najczęściej wykonujemy z niej drzwi i witryny sklepowe oraz drzwi wejściowe i drzwi wewnętrzne do lokali użytkowych, budynków biurowych, gabinetów i budynków użyteczności publicznej.
Nowoczesne, estetyczne systemy
W nowoczesnych systemach aluminiowych znacznie poprawiono parametry izolacyjności termicznej, dzięki czemu zyskują one coraz większe zainteresowanie wśród klientów budujących domy. Stolarka aluminiowa świetnie sprawdza się zwłaszcza tam, gdzie mamy do czynienia z dużymi przeszkleniami i drzwiami przesuwnymi. Sztywność konstrukcji aluminiowych jest tu dużą zaletą.
Łatwo znajdziesz w naszej ofercie wybrany kolor produktów, dostępna jest cała paleta RAL, a także lakiery drewnopodobne np. złoty dąb, czy orzech. Dzięki ozdobnym panelom wypełniającym łatwo przekształcić je w atrakcyjne drzwi do Twojego domu.
 
Zapraszamy do kontaktu, nasi specjaliści przedstawią ofertę i pomogą dokonać optymalnego wyboru. ☎️ +48 32 260 25 15 / +48 669 005 276 📧 biuro@solidnafirma.com