Super okazja – Drzwi wejściowe Bastion KR Center z montażem od ręki !

Drzwi wejściwe  Bastion KR Center z montażem od ręki ! – 1350,00 zł (z vat 8%)

Oferujemy Państwu nowe drzwi wejściowe z gwarancją, które dostępne są „od ręki”. Wystarczy złożyć zamówienie. W podanej cenie mieści się montaż w promieniu 25 km od siedziby naszej firmy Skrzydła drzwiowe objęte są aż  40% rabatem od cen katalogowych z uwagi na to że są sklasyfikowane jako drugi gatunek wyrobu.

Model Bastion łączy w sobie niezwykłą solidność z doskonale prostym wyglądem. Te eleganckie i solidne drzwi, idealnie współgrać będą z awangardowymi wnętrzami, ale zgrany duet stworzą także z tradycyjnymi mieszkaniami. Szeroki wybór oklein, na który składa się kilkanaście kolorów, pozwoli nabywcom dopasować je do swoich preferencji.

Ich wyjątkowy design to nie wszystko. Drzwi Bastion są niezwykle trwałe – zapewnia im to solidna rama z drewna iglastego wypełniona płytą dźwiękochłonną. Skrzydło drzwiowe pokryte jest obustronnie płytą MDF o grubości 6 mm, wzmocnione profilem aluminiowym, oklejoną folią dekoracyjną o grubości 0,35 mm. O estetykę i odporność na uszkodzenia zadbaliśmy poprzez zastosowanie w drzwiach techniki okleinowania bez łączenia na krawędziach przylgi.

Katalog drzwi do pobrania pod adresem : https://www.solidnafirma.com/wp-content/uploads/2014/03/Katalog-KR-Center-2014-edycja-1.pdf

Wyposażenie drzwi wejściowych

Skrzydło drzwiowe standardowo wyposażamy w dwa niezależne zamki, wizjer, trzy zawiasy z wkładką tytanową z możliwością regulacji w trzech płaszczyznach, uszczelkę wokół ościeżnicy i skrzydła, trzy bolce antywyważeniowe oraz drewniany próg w kolorze skrzydła z nakładkami aluminiowymi i uszczelką.

Do drzwi można zastosować opaski wykańczające.

drzwi wejsciowe bastion konstrukcja

Oprócz szerokiego asortymentu oferujemy swoim klientom profesjonalną pomoc oraz doradztwo, fachowy pomiar oraz prawidłowy i profesjonalny montaż realizowany przez doświadczonych montażystów.

Zadzwoń i sprawdż jakie modele drzwi wejściowych są aktualnie dostępne .

 

Komentarz do “Super okazja – Drzwi wejściowe Bastion KR Center z montażem od ręki !”

Możliwość komentowania została wyłączona.