W jakich wnętrzach zastosować śnieżnobiałe okna – okna na cztery pory roku

Białe ramy okienne to jedna z najbardziej uniwersalnych i najczęściej wybieranych propozycji kolorystycznych stolarki okiennej. Biel ramy może być nie tylko subtelnym, prawie niezauważalnym dodatkiem do aranżacji, ale także zwracającą uwagę ozdobą wnętrza. Szczególnie wtedy, kiedy rama ma nieskazitelnie biały odcień. W jakich wnętrzach zastosować śnieżnobiałe okna?

Biel ma wiele odcieni. Może wpadać w ciepłe i zimne tony. Dzięki temu, pozostając klasyczną, może być ozdobą wielu aranżacji. Białe ramy okna mogą idealnie współgrać z bielą ścian lub stanowić kontrast dla koloru. Tam, gdzie liczy się efekt, który robi wrażenie, sprawdzą się okna z ramami w odcieniu śnieżnej bieli. Ten nieprzeciętny kolor będzie wyjątkową ozdobą wielu aranżacji. Gdzie sprawdzi się najlepiej?

Śnieżnobiałe okna to element, który podkreśla ponadczasowy styl klasyczny, nadając mu nowoczesnego charakteru. Śnieżnobiałe okna wprowadzą tak ważne w stylu klasycznym -świeżość, harmonię i elegancję. To również doskonała propozycja do aranżacji w stylu angielskim, w której stosuje się połączenie wzorów, kolorów i struktur. Tam, gdzie główną rolę odgrywają naturalne dodatki i kolory natury, śnieżnobiałe okna PVC są doskonałym wyborem. Natomiast w jego bardziej eleganckiej wersji, jaką jest styl prowansalski, śnieżnobiałe okna PVC z powodzeniem mogą zastąpić okna drewniane, nadając wnętrzu szczypty francuskiego szyku. Ten intensywny odcień bieli, który przyciąga wzrok, sprawdzi się również we wnętrzach w stylu glamour, które charakteryzuje elegancja, blask i luksus, ale także równowaga. Białe ramy doskonale uzupełnią również wnętrza w minimalistycznym czy skandynawskim stylu, które łączą w sobie funkcjonalność z prostotą, ale także najwyższej jakości materiały.

W naszej firmie wyjątkowy, śnieżnobiały odcień bieli posiadają systemy:

Streamline 76, czyli eleganckie, bezpieczne i energooszczędne okna o wysokich parametrach izolacji termicznej i akustycznej, które można stosować także w budownictwie zabytkowym. 

Bluevolution 82, czyli optymalne połączenie innowacyjnej technologii oraz najlepszych parametrów ochrony cieplnej rekomendowanych w energooszczędnym budownictwie.

Bluevolution 92, czyli gwarancja najwyższej efektywności energetycznej, najlepszej termoizolacji, nowoczesnej technologii, funkcjonalności i świetnego designu okna, które jest rekomendowane do budownictwa pasywnego.

 

Każdy z proponowanych systemów posiada błyszczące profile z najwyższej jakości PVC o charakterystycznej śnieżnobiałej barwie, dostępnej tylko w systemach Salamander. Dodatkowo systemy zgrzewane są w technologii V-Perfect, co gwarantuje perfekcyjnie wykonane naroża, a także mogą zostać wyposażone w okucia ukryte Multi-Power, dzięki którym okno jeszcze bardziej zyskuje na wyglądzie. 

Komentarz do “W jakich wnętrzach zastosować śnieżnobiałe okna – okna na cztery pory roku”

Możliwość komentowania została wyłączona.