Jesteśmy jedyną firmą która gwarantuje montaż okien i drzwi w 7 dniu
Jesteśmy jedyną firmą która gwarantuje montaż okien i drzwi w 7 dniu

Wielka Zimowa Promocja Okien PCV

Zimowa Promocja Okien PCV i Drzwi 2014

promocja zimowa 1234Szanowni Klienci, od jutra, jak co roku rozpoczynamy Wielką Zimową Promocję z rabatami do 40% szczegóły oferty w naszym Salonie Sprzedaży

Na mroźne dni nasza firma oferuje gorące rabaty. Nawet do 40% mniej zapłacisz za okna PVC i drzwi w specjalnej promocji zimowej, dostępnej tylko do 31 grudnia!

Zima zbliża się wielkimi krokami, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną ofertę na mroźne dni.

Promocją objęte zostały też akcesoria pozwalające uzyskać lepsze parametry w zakresie energooszczędności, a także zwiększające wygodę i bezpieczeństwo użytkowania stolarki, takie jak: termoramka, szyba  U=0.6, montaż okien w systemie SOUDAL, silniki radiowe do rolet umożliwiające sterowanie pilotem czy system Bezpieczne Dziecko – uniemożliwiający maluchom otwarcie okna na całą szerokość i minimalizujący ryzyko wypadnięcia.

Skorzystaj z wyjątkowej okazji i zabezpiecz swój dom lub mieszkanie najwyższej jakości produktami uznanych producentów takich jak:

  1. Eurocolor
  2. Komsta
  3. Gerda
  4. ABM Jędraszek
  5. Eko Okna
  6. Wiśniowski
  7. Mirola
  8. Porta  i wielu innych ….

Szeroka oferta promocyjna z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Zapewnij sobie komfort, ciepło i bezpieczeństwo w niezwykle atrakcyjnej cenie!