Jesteśmy jedyną firmą która gwarantuje montaż okien i drzwi w 7 dniu
Jesteśmy jedyną firmą która gwarantuje montaż okien i drzwi w 7 dniu

Wkładki elektroniczne blueCompact BO Master Key – WINKHAUS

bluecompact

Elektroniczny klucz do domu

blueCompact to pierwszy elektroniczny system klucza zaprojektowany dla niewielkich obiektów jak domy prywatne, przydomowe firmy, gabinety lekarskie, kancelarie prawne i biura. System może obejmować maks. 25 wkładek i 99 kluczy.

Inteligentny system z aplikacją

Nowością jest prosty sposób programowania kluczy i wkładek. Prawa dostępu nadaje się przy użyciu bezpłatnej aplikacji na telefony komórkowe, dostępnej w sklepie Google Play i App Store. Aplikacja pozwala nie tylko na odpowiednie zaprogramowanie elektronicznych wkładek i kluczy, ale także w razie potrzeby na komunikację pomiędzy dwoma telefonami, umożliwiając na przykład czasowe nadanie praw dostępu sąsiadowi, gdy jesteśmy na urlopie.

Jak zamówić system blueCompact?

Aby prawidłowo skonfigurować system blueCompact potrzebne są: zestaw aktywacyjny oraz wkładki elektroniczne w rozmiarach dostosowanych do drzwi, które mają otwierać.

Zestaw aktywacyjny

Zestaw aktywacyjny obejmuje karty aktywacyjne, elektroniczne klucze standardowe i aktywny klucz Master, służący do programowania wkładek, w którym zapisywane są wszystkie informacje o systemie.

Wkładki blueCompact

Dla ułatwienia instalacji wkładki elektroniczne blueCompact mają kształt i rozmiary takie same jak mechaniczne wkładki patentowe popularne na rynku. Pasują do standardowych szyldów i rozet drzwiowych. Występują też w takich samych wariantach jak wkładki mechaniczne.

Konfiguracja systemu

Z tych komponentów przy pomocy aplikacji pobranej na telefon komórkowy i klucza Master konfigurujemy system, w którym poszczególni użytkownicy otrzymują prawa dostępu do określonych pomieszczeń. Kolory kluczy ułatwiają ich identyfikację. W przypadku zagubienia lub kradzieży klucza możemy go natychmiast zablokować, dokonując odpowiedniej zmiany w aplikacji.