Jesteśmy jedyną firmą która gwarantuje montaż okien i drzwi w 7 dniu
Jesteśmy jedyną firmą która gwarantuje montaż okien i drzwi w 7 dniu

Drzwi z montażem od ręki !

W niektórych przypadkach krótkich terminów realizacji drzwi od ręki mogą być naprawdę na wagę złota . W MARPOL Dąbrowa Górnicza doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo może Państwu zależeć na szybkiej przeprowadzce do nowego domu czy też na maksymalnym skróceniu czasu trwania remontu w mieszkaniu. Właśnie dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór modeli drzwi dostępnych od ręki. Jesteśmy pewni, że znajdą Państwo wśród nich te, które spełnią wszystkie Wasze oczekiwania i idealnie wpiszą się w resztę aranżacji.


Najkrótszy termin realizacji zamówienia na drzwi  z montażem  w MARPOL Dąbrowa Górnicza !

W przypadku standardowych modeli czas oczekiwania na realizację zamówienia oraz montaż wybranego skrzydła wraz z ościeżnicą może wynosić niekiedy nawet kilka tygodni. Dostępność drzwi od ręki ogranicza ten czas do minimum. Najczęściej posiadamy je bowiem na stanie w naszym magazynie. Przy ich zakupie uwzględnić należy więc wyłącznie sam czas transportu oraz ewentualnie dostępność ekipy monterskiej. To prawdziwa oszczędność czasu i to bez konieczności godzenia się na kompromis pod kątem jakości.

Dlaczego warto wybrać  drzwi dostępne są od ręki?

Przede wszystkim chcielibyśmy podkreślić, że wszystkie drzwi dostępne u nas od ręki zawsze są w 100% sprawne i nie posiadają żadnych wad. To pełnowartościowe produkty, które z różnych względów zostały już wyprodukowane i są gotowe do montażu. Do kategorii tej zaliczają się przede wszystkim te skrzydła wraz z ościeżnicą, które zostały pierwotnie niewłaściwie zamówione – przykładowo doszło do pomyłki przy pomiarach. Poza tym w ofercie naszego sklepu znajdą też Państwo wiele takich modeli, których duża liczba dostępna jest na stanie u ich producentów. Są to z reguły najbardziej popularne wzory, idealnie wpisujące się w bieżące trendy architektoniczne i wnętrzarskie.
Jeśli nie chcą Państwo długo czekać, zakup drzwi dostępnych od ręki to naprawdę korzystne rozwiązanie! Wśród tylu różnych modeli na pewno znajdą Państwo te, które przypadną Wam do gustu i już wkrótce będą zdobić Wasz dom lub mieszkanie.