Jesteśmy jedyną firmą która gwarantuje montaż okien i drzwi w 7 dniu
Jesteśmy jedyną firmą która gwarantuje montaż okien i drzwi w 7 dniu

Veka HST

Veka okna / drzwi HST – Przede wszystkim wygoda i niezawodność

 Drzwi przesuwne doskonale nadają się do kształtowania przestrzeni mieszkalnych w sposób oryginalny, zarówno w nowym budownictwie, jak i w budynkach remontowanych. Nawet w starszych domach wykonana niewielkim nakładem modernizacja wystarczy do znacznego podwyższenia komfortu mieszkania. Nie ma już przeszkód, aby podczas pięknej pogody rozkoszować się niebem, naturą i ogrodem przed własnym domem, natomiast podczas złej pogody zamknięte drzwi zapewniają w pomieszczeniach ciepłą i przytulną atmosferę mieszkania.

 Szczególna odmiana drzwi przesuwnych VEKA – równoległe drzwi przesuwno-uchylne – są zalecane w wąskich przejściach, pełnią np. rolę drzwi balkonowych. Ruchome skrzydło można wygodnie odchylić, jego ciężar przemieścić na znajdującą się obok szynę jezdną, a następnie przesunąć na bok.

 W przypadku drzwi o większych rozmiarach zalecamy tradycyjne systemy drzwi przesuwnych VEKA.

Program drzwi przesuwnych VEKA stwarza perspektywy komfortowego mieszkania oraz jest idealnie dostosowany do różnych wymiarów oraz indywidualnych wymagań. Odporny na czynniki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne materiał gwarantuje nawet przy dużych elementach absolutną stabilność kształtu, a przemyślana konstrukcja zapewnia optymalne bezpieczeństwo, także na wypadek silnych burz i zacinającego deszczu. W zależności od potrzeb można stosować pojedyncze lub wielokrotne kombinacje elementów stałych i ruchomych, a indywidualne życzenia odnośnie wzornictwa mogą być spełnione w oparciu o szeroką ofertę atrakcyjnych kolorów i deseni.

Drzwi podnoszono – przesuwne HST

Drzwi podnoszono – przesuwne HST są propozycją dla najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują eleganckich, nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań.

 Technologia tego systemu jest idealnym rozwiązaniem dla przeszkleń tarasowych o wyjątkowo dużych gabarytach, co pozwala realizować najśmielsze projekty architektoniczne przepełniające pomieszczenia światłem dziennym. Dzięki swej usztywnionej wzmocnieniami stalowymi konstrukcji, możemy wykonać przegrody o rozmiarach i wadze, jakich ze względów ograniczeń technicznych i bezpieczeństwa nie można było uzyskać w innych systemach stolarki.

 Zastosowane rozwiązanie techniczne HST zapewnia lekkość i stabilność działania systemu.

 Drzwi przesuwne HST pozwalają na wygodne przesuwanie skrzydeł w jednej osi, w trakcie otwierania, jedno skrzydło nasuwa się na drugie.

 Systemy przesuwne doskonale nadają się do kształtowania przestrzeni mieszkalnych w sposób oryginalny i nowoczesny. Rewelacyjnie komponują się w dużych pokojach dziennych, jadalniach no i oczywiście w pomieszczeniach, w których okna wychodzą bezpośrednio na taras.

 Zastosowanie drzwi lub okien przesuwnych powoduje, że mieszkanie jest lepiej naświetlone i bardziej przestrzenne.