Jesteśmy jedyną firmą która gwarantuje montaż okien i drzwi w 7 dniu
Jesteśmy jedyną firmą która gwarantuje montaż okien i drzwi w 7 dniu

Rehau ENERGETIC

Okno Rehau Energetic

Energooszczędność w standardzie

Okno Rehau Energetic to pierwsze na rynku okno o takiej budowie i tak umiejętnie połączonych elementach, by oferowało jak najlepsze parametry i było najbardziej korzystną inwestycją w relacji jakości do ceny. Każde okno Energetic zostało wyposażone w standardzie w innowacyjną technologię Super Spacer i gwarantuje swoim użytkownikom najwyższe parametry użytkowe.

Profil

Niemiecki system marki Rehau, 6-komorowy o szerokości 86 mm – zapewniający podwyższoną energooszczędność, idealny dla budownictwa niskoenergetycznego, pretendujący do rozwiązań w budynkach samowystarczalnych.

 Okucie

Niemieckie okucie Roto NT z funkcyjnym standardem wyposażenia:

mikrowentylacja lub stopniowany uchył – zapewniające swobodę wietrzenia;

blokada klamki – gwarantująca bezpieczeństwo użytkowania poprzez ochronę przed błędną zmianą położenia klamki;

punkty antywyważeniowe – chroniące newralgiczne miejsca okna przed próbą włamania.

 Klamka

klamka z funkcją Secustik – dodatkowa ochrona przed próbą wyważenia okna.

 Uszczelka

Wykonana z żywotnego na lata tworzywa kauczukowo-silikonowego z wysoką odpornością na promieniowanie UV, w harmonijnym kolorze czarnym.

 Ramka

Opatentowana ramka ze specjalnego tworzywa polimerowego – zapewniająca o 15% więcej ciepła, do 2dB redukująca dodatkowo hałas, do 70% zmniejszająca kondensację wilgoci, do 20 lat podwyższająca żywotność szyby.

 Szyba

Dwukomorowy pakiet szybowy z ramką wykonany w najnowszej technologii zespalania (bez przycinania ramki w narożach szyby powodującej nieszczelność) z wykorzystaniem materiału Hot-Melt – zapewniający wysoką szczelność wkładu i zachowanie właściwości szyby na długie lata.

 Kolorystyka

Standard: biały. Kilkanaście wersji kolorystycznych: okleinowane jednostronnie i obustronnie wg palety kolorów EUROCOLOR.

 Parametry

Doskonały parametr Uw = 0,73 W/m2K przy szybie dwukomorowej Ug = 0,5 W/m2K.

 Gwarancja

Okna białe: 10 lat, okna kolorowe: 5 lat. Dla szyby dwukomorowej ENERGO z : do 10 lat! Warunki zgodne z książką gwarancyjną EUROCOLOR.

 Unikalne właściwości

nachylona pod kątem cała powierzchnia ramy – ułatwiająca naturalny odpływ wody;

specjalna wysokość ramy (66 mm) i skrzydła (57 mm) – gwarantujące osiągnięcie lepszych parametrów termoizolacyjnych, dzięki zwiększonej powierzchni szyby;

przegroda KVS z dodatkową uszczelką w skrzydle pod szybą – eliminująca powstawanie mostków termicznych oraz ograniczająca straty energii;

nowej generacji uszczelki (Geneo) – zapewniające wysoki komfort obsługi, dzięki zmniejszeniu oporu w klamce przy otwieraniu/zamykaniu okna;

pakiety szybowe grubości nawet do 53 mm – w połączeniu z bardzo korzystnymi parametrami profilu zapewniają wysoką redukcję kosztów ogrzewania lub zmniejszenia poziomu hałasu;

2 wersje kształtów skrzydeł:

Sx: klasyczne o kształcie prostym,

SRx: oryginalne o kształcie zaokrąglonym (nowość).