Jesteśmy jedyną firmą która gwarantuje montaż okien i drzwi w 7 dniu
Jesteśmy jedyną firmą która gwarantuje montaż okien i drzwi w 7 dniu

Veka SOFTLINE 82

Okna Veka Softline 82 – linia klasyczna i zarazem nowoczesna

 VEKA Softline jest nowoczesną, sprawdzoną i szczególnie wszechstronną linią profili okiennych o zaokrąglonych krawędziach. Wysokoudarowe, 7- komorowe profile oraz specjalne wzmocnienia stalowe o dużych przekrojach powodują, że ta konstrukcja profili jest wyjątkowo trwała. Posiada również znakomite parametry izolacji akustycznej i termicznej. Systemy wchodzące w skład linii 82 wyróżniają się dużą odpornością na obciążenia, trwałością i atrakcyjnym wzornictwem.

 VEKA Softline 82 to kolejne wzbogacenie systemu VEKA . Jest to nowoczesna konstrukcja nawiązująca do wcześniejszego systemu i posiadająca wszystkie jego zalety. Dodatkowo system ten posiada 13 mm oś wrębu okuciowego, co pozwala na zastosowanie okuć najnowszej generacji, zwiększających bezpieczeństwo i walory użytkowe okien. Wysokość profili serii Softline 82  pozwala na lepsze doświetlenie mieszkania. Jest to szczególnie istotne przy wymianie okien w budynkach, gdzie powiększenie otworów okiennych jest ograniczone lub niemożliwe.

 VEKA Softline 82 to system dla tych, którzy lubią okna o łagodnie zarysowanych kształtach. Oferuje rozwiązania do bardzo różnorodnych obiektów budowlanych. Jest stosowany poczynając od budownictwa jednorodzinnego, aż po budynki wielorodzinne, bloki mieszkalne, czy budynki użyteczności publicznej. System  posiada znakomite parametry techniczne, które spełniają wszystkie wymagania stawiane dużym systemom obiektowym.

Softline 82 to innowacyjny i solidny system okien, którego główną cechą jest połączenie właściwości energooszczędnych i wysokiej funkcjonalności. 7- komorowa rama, grubość profilu 82mm i potrójny układ uszczelek gwarantuje wyjątkowa izolację termiczną oraz bardzo niskie współczynniki przenikania ciepła (tak dla szyby, jak i całego okna).

 

Bogate wyposażenie, a także nowoczesny i elegancki design czynią Softline 82 produktem niezwykłym pod każdym względem.

 Opis systemu:

  1.  System o głębokości zabudowy 82mm i 7-komorowej ramie.
  2. Grubość ścianek o najwyższym standardzie jakości RAL klasa A (PN-EN 12608).
  3. Możliwość zastosowania oszklenia o grubości od 24 do 52 mm.
  4. Współczynnik przenikania ciepła U osiągający nawet do 0,9 W/m2 przy zastosowaniu potrójnego oszklenia i wzmocnienia termicznego. Dzięki temu okna te spełniają wymogi niezbędne do zastosowania w domach pasywnych.
  5. Potrójny układ uszczelek z uszczelką środkową zapewniający doskonałą szczelność, izolację akustyczną i izolację cieplną.
  6. Wzmocnienia stalowe znane z zastosowania w systemie 90mm – Alphaline, zapewniające stabilność statyczną i długoletnią funkcjonalność.
  7. Zgrabne wzornictwo o klasycznej optyce i wyważonych proporcjach. Łączna wysokość boczna profili skrzydła i ramy na poziomie 124 mm zapewnia większą powierzchnię szyby i doskonałe doświetlenie wnętrza.
  8. Okucia okienne umiejscowione w komorze suchej profilu, co znacznie wydłuża okres ich żywotności.
  9. Możliwe dodatkowe mocowanie nośnych elementów okuć we wzmocnieniu stalowym.
  10. Konstrukcja profilu zapewnia możliwość zastosowania elementów dodatkowych z systemów 70mm i 90mm.

Okucia – Roto NT.

Profil – dostępny w pełnej gamie kolorów.

Szyby – 4/18A/4/18A/4 U = 0.5 W/m2K z ciepłą ramką w standardzie.

PVC drzwi 120

 W systemie Softline 82 istnieje możliwość wykonania drzwi.