Okna SCHUCO

Okna: Izolacyjność cieplna i efektywność energetyczna

schuco_top

okna schuco
okna schuco pcv

Rosnących cen energii nie możemy powstrzymać, znamy jednak sposoby na skuteczne obniżenie zużycia energii, a więc i kosztów eksploatacji i utrzymania obiektu. W pierwszej kolejności należy sprawdzić skuteczność izolacji cieplnej budynku, warto zwrócić szczególną uwagę na nieszczelność okien, zwłaszcza tych, które zostały wyprodukowane co najmniej 20 lat temu. Skuteczna izolacyjność cieplna pozwala uzyskać znaczne oszczędności – dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej technologii okna Schüco pozwalają obniżyć zużycie energii nawet o 80%.

Okna Schüco to synonim funkcjonalności, komfortu wnętrza i estetyki budynku. Wygląd okien można swobodnie kształtować według własnych potrzeb i preferencji. Inspiracji można szukać wśród różnorodnej oferty profili, okuć, listew przyszybowych, klamek, akcesoriów i bogatej palety kolorów.

Okna z tworzywa sztucznego

Najlepsza izolacyjność dzięki innowacyjnej technologii.

Tworzywo sztuczne (PVC) jest najczęściej stosowanym materiałem do produkcji okien w Niemczech i w Polsce. Okna z tworzywa sztucznego zajmują pierwsze miejsce w rankingu sprzedaży dzięki korzystnemu stosunkowi ceny do walorów użytkowych i bardzo dobrej izolacyjności cieplnej.

Potencjał oszczędności:

Wymiana okien z jednokomorową szybą zespoloną, wyprodukowanych w roku 1980, na okna z aluminiowe okna Schüco z szybą dwukomorową pozwala obniżyć koszty utrzymania budynku ogrzewanego olejem opałowym o 461 euro rocznie, co przekłada się na obniżenie emisji CO2 nawet o 2265 kg w skali roku. Z kolei wymiana okien z pojedynczym przeszkleniem z 1970 r. na takie same okna Schüco obniża koszty ogrzewania o nawet 903 euro i zmniejsza emisję CO2 o 4432 kg w skali roku.

  1. Schuco SI 82

si82_logo

Zadzwoń Teraz !