Jesteśmy jedyną firmą która gwarantuje montaż okien i drzwi w 7 dniu
Jesteśmy jedyną firmą która gwarantuje montaż okien i drzwi w 7 dniu

Rehau GLOBAL

Okno Rehau Global

 Okno dla każdego!

Wyboru i zakupu okien nie dokonuje się codziennie. W idealnym przypadku powinna to być inwestycja na całe życie. Oczekującym komfortu, oszczędności energii i nowoczesnego wzornictwa okna Global oferują udane połączenie bardzo dobrych parametrów i atrakcyjnej ceny. Każde okno Rehau Global zostało wyposażone w standardzie w innowacyjną technologię , gwarantując swoim użytkownikom najwyższe parametry użytkowe.

 NOWOŚĆ! Global Special

  • seria specjalna okien Global
  • specjalna cena promocyjna
  • terminy realizacji: w 5 dni roboczych.

Profil

Niemiecki system marki Rehau, 5-komorowy o szerokości 70 mm – z przeznaczeniem do klasycznych i nowoczesnych budynków dla klientów ceniących oszczędność energii połączoną z komfortem i spokojem na długie lata.

 Okucie

Niemieckie okucie Roto NT z funkcyjnym standardem wyposażenia:

mikrowentylacja lub stopniowany uchył – zapewniające swobodę wietrzenia;

blokada klamki – gwarantująca bezpieczeństwo użytkowania poprzez ochronę przed błędną zmianą położenia klamki;

punkty antywyważeniowe – chroniące newralgiczne miejsca okna przed próbą włamania.

 Klamka

klamka z funkcją Secustik – dodatkowa ochrona przed próbą wyważenia okna.

 Uszczelka

Wykonana z żywotnego na lata tworzywa kauczukowo-silikonowego z wysoką odpornością na promieniowanie UV, w harmonijnym kolorze szarym dla białych okien.

 Ramka

Opatentowana ramka ze specjalnego tworzywa polimerowego – zapewniająca o 15% więcej ciepła, do 2dB redukująca dodatkowo hałas, do 70% zmniejszająca kondensację wilgoci, do 20 lat podwyższająca żywotność szyby.

Szyba

Jedno- lub Dwukomorowy pakiet szybowy z ramką wykonany w najnowszej technologii zespalania (bez przycinania ramki w narożach szyby powodującej nieszczelność) z wykorzystaniem materiału Hot-Melt – zapewniający wysoką szczelność wkładu i zachowanie właściwości szyby na długie lata.

 Kolorystyka

Standard: biały. Kilkanaście wersji kolorystycznych: okleinowane jednostronnie i obustronnie wg palety kolorów EUROCOLOR.

 Parametry

Bardzo dobry parametr Uw = 1,2 W/m2K przy szybie jednokomorowej Ug = 1,0 W/m2K. Jeszcze lepszy parametr Uw = 0,94 W/m2K przy szybie dwukomorowej Ug = 0,6 W/m2K.

 Gwarancja

Okna białe: 10 lat, okna kolorowe: 5 lat. Dla szyby dwukomorowej ENERGO z : do 10 lat! Warunki zgodne z książką gwarancyjną EUROCOLOR.

 Unikalne właściwości

nachylona pod kątem cała powierzchnia ramy – ułatwiająca naturalny odpływ wody;

rama o wysokości 68 mm i skrzydło 60 mm oraz zbrojenie zamknięte w ramie zapewniające bardzo dobrą sztywność i stabilność całego okna;

2 wersje kształtów skrzydeł:

Sx: klasyczne o kształcie prostym,

Rx: oryginalne o kształcie okrągłym.