Jesteśmy jedyną firmą która gwarantuje montaż okien i drzwi w 7 dniu
Jesteśmy jedyną firmą która gwarantuje montaż okien i drzwi w 7 dniu

Okna BRUGMANN / SALAMANDER

Okna Brugmann / Salamander / bluEvolution:82

box_bluEvolution3 box_bruegmann box_salamander

Stała koncepcja, stawiająca na dalekowzroczność, odwagę w innowacyjnym zarządzaniu firmą i otaczania się kompetentną kadrą – to filozofia stosowana w wielu rozwojowych, światowych przedsiębiorstwach. Do takich z całą pewnością należy grupa Salamander Industrie Produkte (SIP), skupiająca firmy, które pod marką Brugmann i Salamander sprzedają swoje produkty.

W skład SIP wchodzi firma Brugmann Polska S.A., która jest zaliczana do ścisłej czołówki producentów okienno-drzwiowych profili z PCW w Polsce.
Obecnie Brugmann S.A to: 13 linii do ekstruzji profili okiennych, 3 uszczelek, 4 nowoczesne linie do okleinowania. To także zakład o ponad 15 000 m2 zadaszonej powierzchni, zaś od 2004 roku – kiedy połączono firmy „Brugmann” i „Salamander” – jedyny sprzedawca systemu okna pcv Salamander w Polsce.
Duży potencjał, jakim dysponuje Brugmann S.A., pozwala na zabezpieczenie potrzeb polskiego rynku i na dużą skalę zaspakajać oczekiwania odbiorców z Europy Zachodniej, Wschodniej i Południowej. Najwyższe normy jakościowe, dbałość o wysoką klasę tworzywa, zapewniają klientom pełną satysfakcję z wyrobu a wyszkolona w Niemczech załoga – profesjonalną obsługę oraz realizację wpływających zleceń.

Potwierdzeniem włożonych starań w zadowolenie odbiorców i utrzymanie najwyższej jakości – jest certyfikat ISO 9001, oraz – jako z pierwszych przedsiębiorstw z tej branży w Polsce – posiadanie niemieckiej aprobaty jakości RAL.

Jednym z produkowanych i oferowanych przez Spółkę Brügmann systemów okiennych  jest system Brügmann. Składa on się z pięciu podsystemów profili okiennych i drzwiowych z PCW oraz z drzwi przesuwnych.

 W skład systemów okna Brügmann, wykorzystywanych do produkcji okien i drzwi z PCW wchodzą: Brügmann AD, Brügmann AD Arte, Brügmann AD EcoLine, Brügmann AD SunLine oraz Brügmann MD. Każdy z nich posiada wspólny, bogaty zestaw poszerzeń, łączników i profili dodatkowych.