Jesteśmy jedyną firmą która gwarantuje montaż okien i drzwi w 7 dniu
Jesteśmy jedyną firmą która gwarantuje montaż okien i drzwi w 7 dniu

Rolety DZIEŃ-NOC

Rolety dzień-noc w kasecie z prowadnicami i wolnowiszące

Rolety dzień-noc to nowatorskie rozwiązanie osłon okiennych z nowoczesnym systemen zaciemnienia pomieszczenia. Tkanina rolety składa się  z naprzemiennych pasów materiałów oddzielonych przestrzenią przepuszczającą światło. Podczas zwijania rolety pasy te  nachodzą na siebie w efektowny sposób dzięki czemu pozwalają precyzyjnie ustwić ilość docierającego światła.

Roletę można także całkowicie zwinąć wpuszczając światło do pomieszczenia światło o naturalnym natężeniu. Jeżeli potrzebujesz całkowitej ciemności aby się wyspać w dzień bo pracujesz na zmiany, chcesz oglądać telewizję a słońce Ci to uniemożliwia, lub po prostu chcesz trochę odpocząc w dzień , to rozwiązanie jest dla  Ciebie , jest nowoczesnym i profesjonalnym rozwiązania z których będziesz bardzo zadowolony. Tkanina rolety dzień – noc składa się    z naprzemiennych pasów materiałów oddzielonych przestrzenią przepuszczającą światło, dodatkowo rolety te podczas zwijania nachodzą na siebie co  wzmacnia efekt całkowitego zaciemnienia. W tej kategorii naszym klientom możemy zaproponowaćkilka interesujące i indywidualnie dopasowane rozwiązania. Jednym z nich są rolety Kasetowe typu dzień-noc  wyposażone w prowadnicę wykonaną z aluminium.

Kolejna propozycja to rolety dzień-noc wolno – wiszące w wersji mini dedykowane dla niższych okien, montowane na skrzydło okienne. Następna  propozycja to rolety wolno – wiszące ścienne w wersji kasetowej dedykowana na większe powierzchnie okienne, kasety mogą być malowane na dowolny kolor z palety RAL. Rolety dostępne są w wielu ciekawych kolorach oraz teksturach.Ponadto mogą być wykorzystane  w pracowniach szkolnych, czy salach konferencyjnych  w których używane są projektory oraz rzutniki wymagające całkowitego zaciemnienia pomieszczenia.

roleta_dzien-noc