Jesteśmy jedyną firmą która gwarantuje montaż okien i drzwi w 7 dniu
Jesteśmy jedyną firmą która gwarantuje montaż okien i drzwi w 7 dniu

Okna VEKA

Systemy okienne VEKA

alpha_wstepna_duze

 Okna VEKA są szczególnym elementem architektonicznym. Łączą ze światem zewnętrznym i równocześnie chronią przed nim. Dlatego muszą być niezawodne i zawsze doskonale się prezentować, zarówno na zewnątrz jak i od wewnątrz. Osobisty gust, indywidualne życzenia, architektura i styl domu, warunki techniczne, klimat – to czynniki, które określają rodzaj i sposób wykonania okien. Aby spełnić te wymagania, systemy okienne VEKA oferują nie tylko walory zewnętrzne w postaci atrakcyjnego wzornictwa, lecz także znakomite, ukryte wewnątrz profila rozwiązania techniczne: systemy wielokomorowe o różnorodnych kształtach i doskonałych właściwościach izolacyjnych pozwalające zmniejszyć koszty ogrzewania oraz zwiększające stabilność i bezpieczeństwo. Optymalna izolacja akustyczna przyczynia się do miłej i spokojnej atmosfery w domu.

 Linie produktów VEKA

 Różnorodność oferty to dla VEKI sprawa oczywista. Nasze profile do produkcji okien, drzwi wejściowych, drzwi przesuwnych, równoległych drzwi przesuwno-uchylnych i drzwi podnoszono-przesuwnych dostępne są w wersjach Alphaline, Perfectline, Topline, Softline 213 oraz Vekaslide. Różnice między tymi liniami produktów tkwią we wzornictwie i technice. Oferta dobrana jest tak, że zainteresowany klient zawsze znajdzie profil odpowiadający swemu gustowi i wymaganiom. Każda z linii produktów posiada wyróżniające ją cechy, opisane na stronach niniejszej witryny internetowej. Szczegółowych informacji udzielą doradcy techniczni naszych partnerów – producentów okien i drzwi VEKA.

Koekstrudowane profile w pełnej gamie kolorów

 Systemy profili VEKA posiadają bogatą paletę kolorów i wykończeń, dlatego okna z nich wykonane doskonale komponują się z każdą fasadą oraz każdym stylem architektonicznym. Do wyboru jest 38 kolorów, w tym wykończenia o strukturze odwzorowującej drewno i aluminium. Każde okno w systemie VEKA może być wykonane w dwóch odmiennych kolorach – jeden widoczny od zewnątrz, drugi od wewnątrz budynku.

 Do okien o dwóch odmiennych kolorach okleiny polecamy systemy profili wykonane w koekstruzji. Profile do tych okien są wytłaczane również w dwóch różnych kolorach – analogicznie do oklein. Odpowiednio barwiona w masie ścianka profila pod okleiną z folii maskuje ewentualne uszkodzenia mechaniczne, powodując iż są mało widoczne