Jesteśmy jedyną firmą która gwarantuje montaż okien i drzwi w 7 dniu
Jesteśmy jedyną firmą która gwarantuje montaż okien i drzwi w 7 dniu

Veka PERFECTLINE

VEKA Perfectline – profil nowej generacji

 VEKA Perfectline to najnowsza generacja profili wielokomorowych o klasycznej i bardzo eleganckiej linii. System Perfectline pozwala stworzyć perfekcyjne okna zapewniające mieszkańcom jeszcze doskonalszą ochronę przed utratą ciepła i hałasem. Okna w systemie Perfectline wyznaczają także nowe, wyższe standardy bezpieczeństwa. Pozwalają nadać każdemu budynkowi indywidualny charakter, zgodny z życzeniami i oczekiwaniami domowników. Szeroka gama kolorów i deseni zadowoli najbardziej wyszukane gusty i pozwoli na harmonijne wkomponowanie eleganckich okien w każdy rodzaj fasady. Styl okna podkreślają uszczelki; klasyczne i wyraziste – czarne lub eleganckie i stonowane – szare. Wybór jednej z nich daje dodatkowe możliwości kształtowania architektury własnego domu.

 

Stosownie do swojej nazwy, system VEKA Perfectline to perfekcja w każdym calu, także w wewnętrznej konstrukcji profila. Szerokość 70 mm oraz pięć komór zapewniają optymalne właściwości użytkowe – wysoką izolacyjność termiczną, idealną ochronę przed hałasem, gwarantowaną stabilność okien przez cały okres ich użytkowania. Nowa konstrukcja osi wrębu okuciowego 13 mm, to dostosowanie systemu do rosnących wymagań rynku. Pozwala na zamontowanie okuć nowej generacji, zapewniających wyższy standard bezpieczeństwa.

 •  1.cieplej Dobre okna muszą izolować tak, by w domu było przyjemnie nawet przy największym upale, czy mrozie. Perfectline spełnia ten warunek, dzięki lepszej izolacji termicznej, jaką gwarantuje zastosowanie pięciokomorowego systemu.
 • 2.stabilniej Nowoczesne okna są niezwykle trwałe i zachowują swoje parametry przez dziesiątki lat użytkowania. Dzięki zastosowaniu szerszego 70 mm profila, Perfectline jest bardziej stabilny od innych rozwiązań.
 • 3.ciszej Skuteczne tłumienie hałasu, to warunek dobrego samopoczucia i zdrowia wszystkich mieszkańców domu. Dzięki specjalnej konstrukcji profila, system Perfectline skuteczniej chroni przed uciążliwym hałasem dochodzącym z zewnątrz.
 • 4.bezpieczniej Nowoczesne okna już w wersji podstawowej posiadają specjalne stalowe wzmocnienie w skrzydłach i ościeżnicach. Perfectline, dzięki możliwości głębszego osadzania szyb oraz montażu szyb antywłamaniowych, zagwarantuje najwyższe bezpieczeństwo Twojej rodzinie.
 • 5. Pięcio komorowy system nowej generacji

System VEKA Perfectline został tak zaprojektowany, aby w konstrukcjach można było wykorzystywać inne produkty wielokomorowych systemów VEKA. Stwarza to praktycznie nieograniczone możliwości wzbogacenia systemu VEKA Perfectline poprzez wykorzystanie większości sprawdzonych rozwiązań systemu VEKA Topline. To harmonijne współgranie systemów, niezależnie od ich indywidualnych zalet i możliwości konstrukcyjnych pozwala na opracowanie rozwiązań, które zapewnią spełnienie najbardziej indywidualnych życzeń.

PERFECTLINE to system cechujący się trwałością, funkcjonalnością i bardzo wysokimi parametrami technicznymi. Elegancka linia profili sprawia, że pasują one do każdego stylu architektonicznego. Perfekcyjnie dobrane materiały i wyposażenie czynią z tych okien produkt najwyżej jakości. System Perfectline zapewnia wysoką izolacyjność termiczną i idealną ochronę przed hałasem. To najlepszy na rynku stosunek ceny do jakości.

 Wszystkie linie profili Perfectline ekstrudowane są wyłącznie na stabilizatorach wapniowo- cynkowych. Nie zawierają stabilizatorów ołowianych.

  Opis systemu:

 1.  System o głębokości zabudowy 70 mmi 5-komorowej geometrii.
 2. Grubość ścianek o najwyższym standardzie jakości RAL „klasa A” (PN-EN 12608)
 3. Równe i gładkie powierzchnie są łatwe w pielęgnacji i nie wymagają konserwacji.
 4. Zlicowane listwy przyszybowe powodują, że skrzydło ma jednolity, łagodny kształt.
 5. Profile skrzydła i ramy okiennej mają w sumie wysokość jedynie 118 mm, co sprawia, że okno posiada większą powierzchnię szyby i doskonale doświetla pomieszczenie.
 6. Pięciokomorowy system zapewnia doskonałą ochronę cieplną oraz silne tłumienie hałasu.
 7. Dwie uszczelki z powierzchniami ukierunkowanymi jak profil ze spadkiem 15 stopni dają doskonałą ochronę przed niekontrolowaną wymianą powietrza i znakomicie odprowadzają wodę oraz zanieczyszczenia.
 8. Pewne osadzenie szyby w profilu o grubości 24 mmpowoduje, że okno staje się bezpieczne i trudniej je sforsować niepożądanym gościom oraz pozwala ograniczyć skraplanie się na szybie pary wodnej.
 9. Możliwość stosowania szyb o grubości od 14 do 42 mm bez konieczności użycia dodatkowych profili.
 10. 13-milimetrowa oś wrębu okuciowego daje lepsze zabezpieczenie przed wyłamaniem lub wyjęciem okna.
 11. Profile o szerokości 70 mm dają dużą odporność na warunki atmosferyczne.
 12. Systemowo obliczone wzmocnienia stalowe zapewniają idealną statykę i bezpieczeństwo.

 Okucia – Roto NT standardowo wyposażone w jeden zaczep antywyważeniowy,blokadę błędnego położenia klamki i mikrowentylację.

 Profil – dostępny w pełnej gamie kolorów i oklein drewnopodobnych.