Jesteśmy jedyną firmą która gwarantuje montaż okien i drzwi w 7 dniu
Jesteśmy jedyną firmą która gwarantuje montaż okien i drzwi w 7 dniu

Moskitiery ramowe – skuteczna ochrona przed insektami

Moskitiery ramowe –  ochrona przed owadami

Przypominamy, że dysponujemy szeroką ofertą moskitier ramowych wykonanych z aluminium: stałymi, otwieranymi oraz przesuwnymi. Posiadamy kilka systemów różnych dostawców: polskiej firmy Aluprof oraz belgijskiej Feneko.

Moskitiery dopasowane są praktycznie do wszystkich profili okiennych i drzwiowych produkowanych w Polsce

moskitiera_w
Eko Alu „W”

System mocowany łatwo i bezinwazyjnie. Umożliwia współpracę z większością profili okiennych. Zastosowano w nim narożniki zewnętrzne tworzywowe. Do montażu oferowane są blaszki obrotowe w różnych rozmiarach, zależnych od profilu okiennego.

Budowa moskitiery

Profil ramy w moskitierach wykonany jest z mocnego ekstrudowanego kształtownika aluminiowego o nowoczesnym kształcie, pokrytego lakierem proszkowym. Profil oferowany jest z „płetwą”, przylegającą do ramy okna, stosowany przy całkowicie zabudowanej ramie okiennej.

Komfort obsługi moskitier

Moskitiera ramkowa stała montowana jest po zewnętrznej stronie ramy okiennej, pomniejszając otwór okienny. Dzięki zastosowaniu bezinwazyjnych obrotowych zaczepów, moskitierę można w łatwy i szybki sposób zamocować oraz zdemontować, utrzymując pełną funkcjonalność okien.

Walory użytkowe siatek przeciw owadom

Przemyślana konstrukcja moskitiery oraz odpowiednio dobrane materiały stanowią skuteczną ochronę przed insektami i owadami, przy jednoczesnym zachowaniu dostępu do światła i powietrza.

 

 


 

moskitiery_z

Eko Alu „Z”

System mocowany łatwo i bezinwazyjnie. Umożliwia współpracę z większością profili okiennych. Do montażu oferowane są zaczepy blaszkowe w różnych rozmiarach, zależnych od profilu okiennego. Rama moskitiery łączona jest za pomocą aluminiowych narożników wewnętrznych.

Budowa osłony  antyinsektowej

Profil ramy wykonany jest z mocnego ekstrudowanego kształtownika aluminiowego o nowoczesnym kształcie, pokrytego lakierem proszkowym. Stosowany przy całkowicie zabudowanej ramie okiennej.

Komfort obsługi moskitiery

Moskitiera ramkowa stała jest montowana po zewnętrznej stronie ramy okiennej. Dzięki zastosowaniu bezinwazyjnych zaczepów blaszkowych, moskitierę można w łatwy i szybki sposób zamocować oraz zdemontować, utrzymując pełną funkcjonalność okien.

Walory użytkowe siatek

Przemyślana konstrukcja moskitiery oraz odpowiednio dobrane materiały stanowią skuteczną ochronę przed insektami i owadami, przy jednoczesnym zachowaniu dostępu do światła i powietrza.

 

 

 


 

moskitiera13moskitiera14moskitiera12moskitiera11