Jesteśmy jedyną firmą która gwarantuje montaż okien i drzwi w 7 dniu
Jesteśmy jedyną firmą która gwarantuje montaż okien i drzwi w 7 dniu

Okna Energy Penwood – rewolucja na polskim rynku okien

Oferta MARPOL rozszerza się o kolejny unikalny produkt – okno Energy  w technologii Penwood. To rewolucyjna propozycja z zintegrowanym kompozytowym wzmocnieniem w profilu PCV, które umożliwiło wyeliminowanie potrzeby zastosowania profilu metalowego.  Dzięki temu system zapewnia doskonałą izolację w każdych warunkach klimatycznych. Okna w technologii Penwood przeszły z sukcesem wszelkie niezbędne testy w renomowanych instytutach badawczych, jak również zostały poddane badaniu we wszelkich warunkach klimatycznych takich jak deszcz, śnieg, wiatr, a także wysoka temperatura.

Dzięki wysokim wartościom izolacyjnym pięciokomorowy system Energy Penwood jest najlepszą odpowiedzią na zapotrzebowanie klienta poszukującego ekonomicznego produktu, zgodnego z normami europejskimi. Technologia V-Perfect zastosowana przy produkcji gwarantuje dodatkowo elegancki i nieskazitelny wygląd okna. Dzięki zastosowaniu odpowiednich surowców Energy jest systemem przyjaznym dla środowiska, w 100% nadającym się do recyklingu

Okna Enegry Penwood dostępne są w kolorach: biel, złoty dąb, orzech oraz antracyt strukturalny.  Na profil w białym kolorze udzielamy 6 lat  gwarancji! Decydując się na ten model mamy do wyboru okucia marki ROTO oraz MACO.

Energy Penwood to innowacyjny system już teraz dostępny w ofercie MARPOL.

W razie dodatkowych pytań lub w celu złożenia zamówienia prosimy o kontakt z działem handlowym.