Jesteśmy jedyną firmą która gwarantuje montaż okien i drzwi w 7 dniu
Jesteśmy jedyną firmą która gwarantuje montaż okien i drzwi w 7 dniu

Okna PCV najwyższa jakość i efektywność cieplna

BluEvolution 82 – nowa generacja ciepłych okien

Najwyższa jakość, efektywność cieplna – bez żadnych kompromisów.

Poznaj nowość z naszej oferty.

 

System BluEvolution 82 już w standardzie wyposażony jest w dwukomorowy pakiet ciepłych szyb o bardzo niskim współczynniku izolacyjności termicznej (Ug=0,5W/m2K). Ogromny atut stanowią same profile, których znakiem rozpoznawczym jest śnieżna biel Salamandra i wysoka jakość PVC, z którego zostały wykonane. Profile są nie tylko odporne na działanie warunków atmosferycznych i łatwe w pielęgnacji, ale dzięki swojej sześciokomorowej budowie stanowią także doskonały izolator termiczny.

 

 

BluEvolution 82 to:

  • trzy poziomy uszczelnienia
  • wspaniałe właściwości termoizolacyjne
  • głębokość zabudowy 82 mm
  • sześciokomorowa budowa profilu

 

Profile o głębokości zabudowy 82 mm są idealne do zastosowania zarówno w nowoczesnym budownictwie jak i w renowacji.  W standardzie wyposażone w trzy uszczelki oraz dwukomorowy pakiet szybowy. Możliwość szklenia pakietami od 23 do 53 mm. 

BluEvolution 82 to również większe możliwości co do wyboru koloru rdzenia. Okna w tym systemie wykonujemy na rdzeniu białym, brązowym, karmelowym i antracytowym.

 

System rekomendowany do budownictwa energooszczędnego. W standardzie okna dwuskrzydłowe wykonane w oparciu o system BluEvolution 82 wykonujemy przy wykorzystaniu klamki centralnej.