Jesteśmy jedyną firmą która gwarantuje montaż okien i drzwi w 7 dniu
Jesteśmy jedyną firmą która gwarantuje montaż okien i drzwi w 7 dniu

PAKIET STYL – dla okien pcv

Okna PCV – Pakiet STYL

 
Stolarka okienna nie tylko podkreśla styl budynku, ale także nadaje mu indywidualnego wyrazu. Dzisiejsza technologia pozwala nam wykonać okno niemal w każdym kształcie i rozmiarze. Proponujemy także pełen wachlarz dodatków, które pozwolą dopasować stolarkę do architektury budynku oraz indywidualnego wystroju wnętrz.
 

FULL COLOR

 
Okleina full colour to gwarancja:
 
estetyki ,
jednolitej struktury,
trwałości koloru,
precyzji wykonania.
 
Opcja full colour cieszy się największą popularnością wśród osób, które marzą o oknach drewnianych, a które ze względów ekonomicznych i praktycznych wybierają okna PVC w okleinie drewnopodobnej. Ciemne, jasne, z widocznymi słojami lub regularne – nasza oferta kolorów drewnopodobnych jest na tyle szeroka, że każdy z pewnością znajdzie to, czego szuka. Wszystko w niezwykle konkurencyjnej cenie w odniesieniu do stolarki drewnianej.
 

UKRYTE ZAWIASY

 
Oprócz walorów estetycznych okucia krytego warto również zwrócić uwagę na jego względy praktyczne. Użytkownik zyskuje między innymi możliwość regulacji 3D oraz zintegrowanego dostosowania szerokości otwarcia skrzydła (90-95 stopni).
 
Okucie Multi-Power to:
 
zwiększone bezpieczeństwo o obrębie zawiasów,
zapobieganie tworzeniu się mostków termicznych,
łatwa regulacja nożycy i zawiasów,
trójstronna możliwość regulacji zawiasów,
szczelność na najwyższym poziomie,
zintegrowane dostosowanie szerokości otwarcia.
 

ALUSKIN

 
Nowoczesne wykończenie, unikalne kolory, niepowtarzalne wzornictwo – osobom szukającym indywidualnych rozwiązań polecamy nakładki aluminiowe na okna PVC. Połączenie tych dwóch, odmiennych materiałów, może przynieść naprawdę zaskakujący efekt.
 

SZPROSY

 
Niegdyś niezbędny element konstrukcyjny, dziś już tylko element dekoracyjny. Szprosy pozwalają zmienić estetykę okna. Często to także jedyny sposób na utrzymanie starodawnego wyglądu budynków. Ich montaż w oknach może być narzucony przez konserwatora zabytków. Częściej to jednak świadomy wybór architektów, którzy chcą nadać budynkowi unikalnego wyglądu.
 
https://www.solidnafirma.com