Jesteśmy jedyną firmą która gwarantuje montaż okien i drzwi w 7 dniu
Jesteśmy jedyną firmą która gwarantuje montaż okien i drzwi w 7 dniu

Promocja bram garażowych GERDA – 2.599,00 zł netto

Wiosenna Promocja bram garażowych GERDA ” STANDARD”

W zestawie :

  • Dwa piloty
  • Sprężyny o gwarantowanej trwałości 25 000 cykli (17 lat eksploatacji przy  4 cyklach dziennie
  • Niezwykle łatwy montaż i regulacja (Nowa obrazkowa przejrzysta instrukcja montażu)

W promocji do wyboru:

  • Pięć kolorów (biały, mahoń, jasny orzech, złoty dąb, antracyt)
  • Dwa wzory (panel S i panel L)
  • Cztery rozmiary( 2375 x 2000; 2375 x 2250; 2500 x 2000; 2500 x 2250)

wiosenna_promocja_bram_na_www_002 wiosenna_promocja_bram_na_www_001

Bramy garażowe mają zastosowanie szczególnie w prywatnych domach, szeregowych garażach, oraz innych obiektach przeznaczonych do parkowania samochodów lub przechowywania i magazynowania różnych towarów. Aktualnie na rynku można wyróżnić trzy typy najpopularniejszych bram garażowych:

– bramy rozwierne,
– bramy uchylne,
– bramy segmentowe

Biorąc pod uwagę stosunek ceny do korzyści z użytkowania i estetyki obiektu, optymalnym wyborem są segmentowe bramy garażowe.

Bramy garażowe rozwierne do otwarcia potrzebują dużo miejsca, ponadto w okresie zimowym wymagają stałego odśnieżania. Bramy uchylne również wymagają miejsca przed wjazdem ze względu na konieczność podnoszenia i opuszczania skrzydła bramy. Z uwagi na to, że po otworzeniu tego typu bram, zmniejsza się wysokość wjazdu i sufitu, nie powinny być one stosowane w niskich pomieszczeniach. Szczególne korzyści płynące z zastosowania segmentowych bram garażowych Gerda są bezdyskusyjne: wygoda użytkowania, bezpieczeństwo, szczelność i doskonała izolacja termiczna. Większy komfort bram garażowych Gerda gwarantują różne opcje, np.: inteligentny elektryczny napęd do otwierania i zamykania bramy przy pomocy pilota, okienka, kratki wentylacyjne, zamki z wymiennymi wkładkami i eleganckie wzornictwo paneli. Różnorodność kolorystyki, w tym drewnopodobnych, pozwalają dobrać bramę zarówno do tradycyjnych domów, rezydencji jak i obiektów o nowoczesnej architekturze.