Jesteśmy jedyną firmą która gwarantuje montaż okien i drzwi w 7 dniu
Jesteśmy jedyną firmą która gwarantuje montaż okien i drzwi w 7 dniu

Wymiana okien dachowych do poddaszy , szybko i bezproblemowo

FAKRO – okna dachowe | Dąbrowa Górnicza

Firma MARPOL z siedzibą w Dąbrowie Górniczej zajmuje sprzedażą i wymianą okien dachowych. Już od prawie 30 lat realizujemy inwestycje na regionalnym rynku. Dzięki wieloletniej pracy zdobyliśmy ogromne doświadczenie, dzięki któremu możemy świadczyć nasze usługi w sposób kompleksowy i profesjonalny. Już dziś możesz skorzystać z innowacyjnych rozwiązań oferowanych przez światowego lidera w produkcji okien. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Okna dachowe FAKRO na wymiar –Dąbrowa Górnicza

Realizujemy wymianę okien dachowych na wymiar w Dąbrowie Górniczej i nie tylko. Zawsze dbamy o najwyższe standardy techniczne i estetyczne w naszej pracy. Wymieniamy okna wszystkich producentów. W realizacjach wykorzystujemy okna sprawdzonej marki FAKRO, która nie tylko dostarcza swoje wyroby do ponad 50. krajów na całym świecie, ale również jest laureatem wielu prestiżowych nagród branżowych.

Już teraz możesz się przekonać o tym, jak wyglądają efekty naszej pracy. Wystarczy, że odwiedzisz zakładkę realizacje.

Okna na poddasze –Dąbrowa Górnicza

Już od wielu lat nasza firma z Dąbrowy Górniczej prowadzi sprzedaż i wymianę okien na poddaszu. Okna dachowe pozwalają na prawidłowe doświetlenie wnętrza, co znacząco zwiększa komfort korzystania z pomieszczeń na poddaszu. W naszej ofercie znajduje się wiele modeli okien o różnej specyfikacji, dzięki czemu z łatwością można je dopasować do potrzeb klientów. Najważniejsze parametry okien, na które warto zwrócić uwagę to współczynnik przenikania ciepła oraz izolacyjność akustyczna. To cenne informacje dla zachowania wysokiej funkcjonalności domu, a także zminimalizowania kosztów ogrzewania.

Najczęściej wymieniane zalety okien dachowych

Okna dachowe pozwalają dostarczyć więcej światła i promieni słonecznych niż tradycyjne okna fasadowe. W wielu przypadkach są jedynym sposobem, by na ciemnym poddaszu zapewnić oświetlenie naturalnym światłem. Z tego względu są niezwykle doceniane przez właścicieli domów jednorodzinnych i innych budynków mieszkalnych.

Kolejnym atutem jest ich uniwersalność. Jesteśmy w stanie zamontować je w każdym dachu – zarówno tych nachylonych pod małym kątem, jak i bardzo spadzistych.

Nowoczesne technologie stosowane przez producentów okien dachowych, pozwalają na optymalne dobranie modelu pod kątem: technologii otwierania, rodzaju profili i klasy okna. Ma to ogromne znaczenie w dostosowaniu idealnego rozwiązania do specyfiki danego budynku.

Okna dachowe to również kwestia bezpieczeństwa. Znacznie lepiej od okien fasadowych chronią one przed włamaniami, a także zwiększają prywatność domowników, ponieważ uniemożliwiają zaglądanie do wnętrz przechodniom i sąsiadom.

Nie do przecenienia są też kwestie czysto ekonomiczne. Im więcej naturalnego światła w pomieszczeniach, tym mniejsze zużycie prądu elektrycznego – a co za tym idzie: niższe rachunki. Dlatego wielu inwestorów decyduje się na zastosowanie okien dachowych w nowo powstających budynkach lub ich modernizację w już istniejących obiektach.

Wszystkie te zalety sprawiają, że okna dachowe cieszą się ogromną popularnością. Koniecznie dowiedz się więcej i zapoznaj z naszą ofertą!

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do kontaktu z biurem MARPOL w Dąbrowie Górniczej. Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania związane ze sprzedażą i wymianą okien dachowych.

Zapraszamy do Salonu

Odwiedź nasz salon w Dąbrowie Górniczej i przekonaj się sam, jak łatwo możesz znaleźć okna dachowe swoich marzeń. Nasz zespół z niecierpliwością czeka, aby pomóc Ci w tej ważnej decyzji i zapewnić, że Twoje domowe wnętrza zyskają nowy wymiar dzięki idealnie dobranym oknom dachowym.