Jesteśmy jedyną firmą która gwarantuje montaż okien i drzwi w 7 dniu
Jesteśmy jedyną firmą która gwarantuje montaż okien i drzwi w 7 dniu

Drzwi PPOŻ antywłamaniowe i akustyczne

Delta MAGNUM –  Drzwi PPOŻ antywłamaniowe i akustyczne w jednym !

magnum68kroyal84s_1royal84s_2

Miło nam poinformować, że od 09.03.2015   wprowadzamy do sprzedaży długo oczekiwane drzwi

antywłamaniowo – przeciwpożarowe i akustyczne DELTA MAGNUM 68K oraz drzwi stalowe zewnętrzne pasywne DELTA ROYAL 84P.

Drzwi zewnętrzne akustyczne DELTA MAGNUM 68K

Produkt ten, uzyskał ZŁOTY MEDAL BUDMA 2014 w Poznaniu, w kategorii „WYBÓR EKSPERTÓW” natomiast w roku 2015 produkt ten uzyskał ZŁOTY MEDAL BUDMA 2015 w kategorii „WYBÓR KONSUMENTÓW” co oznacza , że został uznany przez konsumentów jako najbardziej innowacyjny wśród 14 innych złotych medalistów nominowanych przez ekspertów branży budowlanej.

Od dawna zapowiadany i promowany model drzwi w naszych materiałach reklamowych, w międzyczasie został jeszcze dopracowany i ponownie przebadany w Laboratorium Akustyki Instytutu Techniki Budowlanej w Warszawie, uzyskując absolutnie rewelacyjny rezultat tłumienia akustycznego RW = 47dB. Wynik taki został uzyskany dzięki opatentowanemu wsadowi przeciwpożarowo – akustycznemu

Delta WKW zastosowanemu w drzwiach Delta MAGNUM 68K . Drzwi posiadają badania antywłamaniowe według normy PN EN 1627:2012 na klasę RC3 jako drzwi otwierane do wewnątrz pomieszczenia, a jako otwierane na zewnątrz spełniają wymagania klasy RC2. Drzwi Delta MAGNUM

68K przeszły również pozytywnie badania przeciwpożarowe EI245 oraz dymoszczelne klasy Sa Sm.

Drzwi DELTA MAGNUM 68K będą produkowane w 2 standardowych wymiarach: 80N i 90E tylko

GŁADKIE. Kolorystyka : ANTRACYT, ORZECH CIEMNY, VENGE i ZŁOTY DĄB.

Cena modelu drzwi DELTA MAGNUM 68K wyniesie :   1.750,00 PLN netto / kpl.

Cena modelu drzwi DELTA MAGNUM 68K p.poż EI245 wyniesie :   1.850,00 PLN netto / kpl.

W komplecie standardowym znajduje się skrzydło drzwiowe z blachy stalowej 0,7 mm o grubości 69 mm, wypełnione wkładem akustycznym Delta WKW, z systemem zamka centralnego Delta DC6/Z klasy 6, znanego z nowej wersji drzwi Delta Premium, ościeżnica stalowa składana PD68/150, komplet klamek CARMEN INOX, 2 szyldy z rozetą ochronną TG19 INOX klasy 3 na zamku dolnym i na zamku górnym,

3 zawiasy regulowane w 3 kierunkach, 2 wkładki Delta GB4 klasy 5 o wymiarze 41/50 oraz wizjer. W wersji p.poż w standardzie występować będzie uszczelka pęczniejąca.

W opcji za dopłatą znajdują się:

– próg dębowy profil MAGNUM 35 z uszczelką – za dopłatą 59,00 PLN netto ;

– próg opadowy do wersji p.poż (bez dymoszczelności Sa, Sm) – za dopłatą 149,00 PLN netto;

– samozamykacz GEZE 2000 – za dopłatą 199,00 PLN netto ;

– wizjer p.poż. Delta FDV – za dopłatą 29,00 PLN netto ;

Inne dostępne akcesoria dodatkowe, w tym na przykład aplikacje INOX oraz ich ceny podajemy w załączonym folderze drzwi Delta MAGNUM 68K.

Drzwi DELTA MAGNUM 68K mogą być skracane do 5 cm. W takim przypadku po obcięciu dolnej przylgi drzwiowej muszą być zakończone profilem zamykającym i progiem dębowym MAGNUM 35. operacja powoduje obniżenie izolacyjności akustycznej min. o 1 dB .

UWAGA! Każde drzwi o wysokim współczynniku izolacyjności akustycznej ( szczególnie powyżej 40dB)

muszą być szczególnie starannie zamontowane.

Termin realizacji na drzwi Delta MAGNUM 68K wynosić będzie około 2 – 3 tygodnie, ale będziemy starali się utrzymywać niewielkie stany na naszym magazynie, aby można było również realizować zamówienia od ręki. O stan magazynowy tego modelu należy na bieżąco pytać w naszym biurze handlowym.

Drzwi zewnętrzne antywłamaniowe – pasywne DELTA ROYAL 84P

Przenikalność cieplna dla drzwi pełnych Ud = 0,75 W/m²K .

Powyższy model drzwi został zmodyfikowany z obecnie znanego modelu drzwi ROYAL 84S. Podstawowe różnice to zastosowanie całkowicie nowego typu ciepłej ościeżnicy drewniano stalowej ODS 84 oraz wypełnienia w skrzydle drzwiowym z pianki poliuretanowej PUR. Zastosowane zmiany

pozwoliły uzyskać nam znakomite wyniki przenikalności cieplnej na poziomie drzwi PASYWNYCH dla drzwi pełnych. Jest to niezwykle trudne dla drzwi stalowych antywłamaniowych, gdzie zastosowanych jest wiele elementów metalowych, które nie są dobrym izolatorem cieplnym. Wynik ten uzyskaliśmy badając metodą tak zwanej „SKRZYNKI GRZEJNEJ” w laboratorium w czeskim Instytucie Budowlanym w Zlinie. Wszystkie inne parametry, takie jak kolory , wymiary i wzory oraz elementy i akcesoria w tym przeszklenia INOX pozostają te same jak w modelu ROYAL 84S ( drzwi pełne ) oraz ROYAL 84SG (drzwi przeszklone).

UWAGA !!! Drzwi DELTA ROYAL 84P (drzwi pełne) oraz DELTA ROYAL 84PG (drzwi przeszklone} na razie będą dostępne w rozmiarze 90N (STANDARD) i 90E (inwestycyjne – zamówienia pow. 10 szt) .

Cena modelu drzwi DELTA ROYAL 84P, pełne, z ościeżnicą ODS 84: 2.490,00 PLN netto / kpl. Różnica w cenie tego modelu w stosunku do modelu Delta ROYAL 84S z ościeżnicą stalową wynosi zatem dokładnie 500 PLN netto. Oby wyliczyć cenę drzwi Delta ROYAL 84PG + ościeżnica ODS 84 z przeszkleniami należy zatem dodać tą kwotę do ceny konkretnych drzwi przeszklonych podanych w folderze drzwi Delta ROYAL 84S / 84P .

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z biurem handlowym, tel. (32) 260 25 15