Jesteśmy jedyną firmą która gwarantuje montaż okien i drzwi w 7 dniu
Jesteśmy jedyną firmą która gwarantuje montaż okien i drzwi w 7 dniu

Jakie okna do bloku z wielkiej płyty ?

Chętnie pomogę Ci w wyborze okien do mieszkania w bloku z wielkiej płyty. 😊
Okna do mieszkania w bloku powinny być wytrzymałe, energooszczędne i dźwiękoszczelne. Bloki z wielkiej płyty często mają nierówne i niewymiarowe otwory, co utrudnia montaż standardowych okien. Dlatego zaleca się indywidualne wymiarowanie i dostosowanie okien do konkretnego budynku .
Do bloków nadają się zarówno okna drewniane jak i plastikowe, jednak większość mieszkańców bloków wybiera te drugie, w związku z czym właśnie takie okna lepiej będą komponować się z resztą budynku. Zestawy okienne z PCV są też znacznie tańsze niż drewniane, oferując jednocześnie bardzo zbliżone parametry użytkowe .
Przy wyborze okien do mieszkania w bloku warto zwrócić uwagę na jakość stolarki okiennej, która pozwoli na wieloletnie użytkowanie bez ryzyka awarii. Dobrze, by okna charakteryzowały się odpowiednim poziomem izolacyjności termicznej i akustycznej. Warto też wybrać okna z antywłamaniowymi zabezpieczeniami i odpowiednim systemem wentylacji .
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jakie okna wybrać do mieszkania w bloku, zapraszam do odwiedzenia naszej strony www.solidnafirma.com