Jesteśmy jedyną firmą która gwarantuje montaż okien i drzwi w 7 dniu
Jesteśmy jedyną firmą która gwarantuje montaż okien i drzwi w 7 dniu

Ciepły montaż – montaż trójwarstwowy okien i drzwi

Ciepły montaż

Ciepły montaż

Montaż trójwarstwowy potocznie zwany „ciepłym montażem” to przede wszystkim energooszczędność oraz rozwiązanie zapewniające doskonałe uszczelnienie miejsc, w których najczęściej dochodzi do utraty ciepła i osadzania się wilgoci.

To również zapewnienie, że wysokiej klasy stolarka otworowa jest zamontowana w sposób profesjonalny. Nawet najwyższej klasy okna oraz drzwi tracą swoje właściwości kiedy są zamontowane w sposób nieprawidłowy.

Montaż trójwarstwowy w SYSTEMIE JWS (JARO-MAX WINDOW SYSTEM) to rozwiązanie zapobiegające tworzeniu się mostków termicznych w obrębie połączeń stolarki okienno- drzwiowej z murem. To właśnie w tych miejscach najszybciej zaczyna się proces degradacji konstrukcji budowlanej. Stosując montaż tradycyjny, piana wskutek zawilgocenia i zmiany temperatur traci swoje właściwości termiczne oraz akustyczne. Późniejsze spotykane kłopoty to: łuszczenie się powłok malarskich, przemarzanie ścian, wilgoć, zagrzybienie i nadmierne zużycie energii grzewczej.

Stosując montaż wars twowy, ograniczamy ryzyko wystąpienia tych wszystkich negatywnych skutków.Dodatkowo oszczędzamy na zużyciu energii oraz poprawiamy mikroklimat pomieszczenia. System JWS to komfort na lata!
Zalety systemu JWS:

Brak mostków termicznych
Zmniejszenie kosztów zużycia energii
Ochrona połączeń stolarki z murem
Ograniczenie wystąpienia zagrzybienia wokół okien i drzwi
Poprawa mikroklimatu pomieszczenia
Brak przemarzania ścian budynków

 

Z czego składa się SYSTEM JWS?

TAŚMA WINDOWS TAPE INSIDE

Warstwa wewnętrzna – taśma paroszczelna zabezpiecza połączenie okna z murem od strony wewnętrznej. Stanowi barierę paroizolacyjną ograniczając przepływ powietrza i pary wodnej z wewnątrz pomieszczenia do szczeliny okiennej .

PIANA JWS SYSTEM

Warstwa środkowa – piana poliuretanowa pełni rolę izolatora termicznego i akustycznego (aby spełniać swoją prawidłową funkcję nie może zostać zawilgocona).

TAŚMA WINDOWS TAPE OUTSIDE

Warstwa zewnętrzna – taśma paroprzepuszczalna stanowi barierę izolacyjną chroniącą przed dostępem czynników atmosferycznych (deszcz, wiatr, niska temperatura). Jednoczenie zachowuje wysokie parametry paroprzepuszczalności umożliwiające odparowanie wody nagromadzonej w szczelinie okiennej na skutek dyfuzji lub nieszczelności w powłoce zewnętrznej uszczelnienia.
W przypadku występowania węgarka zaleca się użycie taśmy rozprężnej.

STOSUJĄC SYSTEM JWS SPEŁNIASZ ZASADĘ: SZCZELNIEJ OD WEWNĄTRZ NIŻ NA ZEWNĄTRZ!